Červenec 2014

Umění a „umění“ a trochu nevkusu

13. července 2014 v 18:30 | Destinaetus |  Úvahy aneb Vyschlá studna
Rozpoznat hranici mezi uměním a "uměním" je někdy velmi těžké a někteří autoři tu hranici ani nejsou schopni rozpoznat. Prvopočátek a impuls pro tenhle článek je, jak jinak, facebook a názor, který už mám delší dobu v hlavě. Pokusil jsem se ho co nejlépe podat, aby nedošlo k dezinterpretacím, a rozdělil ho do 3 víceméně samostatných částí, aby byla struktura názoru lépe zřetelná.

Sice tímhle článkem nejspíše naštvu širokou veřejnost a zadělávám si na několik osobních haterů, ale co :)


Jak jsem začal jakože čarovat

4. července 2014 v 18:30 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Dnes se dostáváme k tomu, jak jsem se pustil na tenké ledy rituálů a čarodějnictví. Teď se hodí takové to Ohhhh. Aneb jak jsem v poslední hodince nejvyššího zoufalství zkouškového začal čarovat a pak povýšil na level rituálů podle Lady Roveny. Tonoucí se stébla chytá, mi úplně skáče na jazyk.

(Původně se mělo jednat o pokračování předešlého článku, ale z krátkého výžbleptu o tom že furt žiju, o konci zkouškového a popisu pár kravin a plánů na léto byl najednou epos na 1500 slov! Musel jsem to rozdělit na dva články).


Akce "Flákáme se na entou" začíná

3. července 2014 v 18:30 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Poslušně hlásím, že zkouškové je úspěšně za mnou a začínají mi prázdniny. Tudíž takový menší prvoprázdninový report, jak jsem si mohl rozsekat mozkové závity u poslední zkoušky, jak jsem přitom znásilňoval štěstí až řvalo jak děvka a pak mě cosi osvítilo abych se začal připravovat do školy už teď.