Červen 2014

Škarohlíd, kam se podíváš

6. června 2014 v 19:00 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Jsem mírně rozhozen z toho, kolik kybicátorů a škarohlídů tu na blogu máme. Nevím proč, ale přijde mi, že tenkrát v těch prehistorických dobách, kdy si ještě malej Desíček vedl kopíráckej blogísek a pak ten těžkej maniodepresivní až zlogotháckěj blog, tak tu tolik škarohlídů nebylo. Nebo si na ně nepamatuji? Selektivní paměť je trochu zrádná, to je pravda. Ale budeme předpokládat, že jich tehdá tolik nebylo.

Ovšem dnes jako by se s nima roztrhl pytel Satana Klause. Jednak tu máme těch pár známých jmen, které si kopnou a rýpnou úplně, ale snad úplně do všeho, i když to není úplně na místě (až mi to občas připomíná diskuse z Novinek). Jmenovat nebudu, ještě by se proti mně vyhlásila křížová výprava a fatwa. … A ne, ty Děcka revoluce nemám na mysli (vždyť jsem byl vlastně mezi nima). Sice mi u pár jedinců přišlo, jako kdyby ujížděli na ředidle, ale tady mám na mysli jiné osobnosti.

Zpátky k tématu. Když se to vezme kolem a kolem, tak mi to ani moc nevadí. Sto lidí znamená sto chutí a je jasné, že vždy bude někdo, kdo bude kopat za jiný tým. To je přirozené. A dokud se drží nějaká únosná mez, tak to ani nikomu nevadí.

Ale to, co mi skutečně vadí, jsou ti anonymní škarohlídi!