Duben 2014

Weby a piďi-weby, které stojí za to sledovat

30. dubna 2014 v 19:00 | Destinaetus |  Řetězáky a další...pý-čoviny
Dnes si představíme malý výčet webů a takových piďi-webů o kterých jste možná doteď neslyšeli, nebo možná slyšeli, ale nevyužíváte je, a děláte chybu. Jedná se o počiny jak s inspirujícími fotografiemi (mimo jiné), neotřelými zpracováními myšlenek a nebo vám to s něčím ulehčí práci.


GRAFIKA

30. dubna 2014 v 0:15 | Destinaetus

PRAVIDLA UŽÍVÁNÍ
Pokud přímo u grafického výtvoru neuvedu jinak, tak můžete grafiku používat bez nutnosti uvedení zdroje. Výjimku tvoří layouty, kdy je třeba vždy uvést credits a odkaz na mě jakožto autora.

Nesmíte grafiku vydávat za svou vlastní!

Nesmíte grafiku nijak zásadně upravovat. V případě layoutů (a případně jiné drobné grafiky) jsou povoleny menší úpravy kvůli specifikaci pro váš blog, ale žádné velké úpravy, jako například výměna obrázků nebo změna uspořádání, nejsou přípustné.Svědomitě prokrastinuji

8. dubna 2014 v 19:00 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Na začátku semestru jsem si říkal, že tenhle bude jiný, že budu vše stíhat v předstihu a že to všechno bude jedno velký bájo. Idylka, nohy v teple a knížka v ruce. No, evidentně jsem si to opravdu jen myslel.

*hysterický smích*

Půlka semestru hrůzostrašně odbyla a já se opět topím mezi nestíhám, nestačím, nesvačím, sprostě nadávám a mám čas na všechno ostatní, jen ne školu. Asi taková klasika u studentů, ale herdek, já si dal nějaký cíl!

Ale já už vím, co za to mé prokrastinační lajdáctví může!

Jak se pomocí sexu učit na češtinu (18+)

3. dubna 2014 v 20:12 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Tož to se má osoba musela učit na zápočet z Češtiny v komunikační praxi (hroznej název, že) a tudíž jsem do té své duté hlavy s parodií na mozek musel natlačit i nějakou tu teorii. Češtináři, fonetici, lingvisti a další pakáž asi bude vědět o čem je řeč. Jenomže když to není zrovna váš šálek kafe, tak jak si to udržet v hlavě a umět to v testu použít?

No přeci použijeme mimotechnickou pomůcku!

A jaká mimotechnická pomůcka funguje vždy a nejlépe?

No přeci asociování dané látky se sexem!

Takže se pojďme podívat jak jsem se pomocí sexu učil na test z češtiny. Sice to nemá žádné názorné a doprovodné obrázky a je to spíše takového informativního a nudného rázu, který se pomalu můžete dozvědět i na Krásné. Ale i tak upozorňuji, že tenhle článek je spíše s cedulkou 18+ Takže fakani táhněte!