Únor 2014

Hafo moc/52 - Dvouměsíční dávka štěstí

18. února 2014 v 19:14 | Destinaetus |  (ne)malé radosti

Neaktivitě se nevyhli ani radosti, takže dnešní výčet bude obsahovat to nejdůležitější za poslední 2 měsíce :) Chronologické pořadí po mně teď vážně nechtějte, na to mé síly nestačí. Až poslední položky se budou týkat především uplynulého týdne.

Konečně jsem k Vánocům dostal to, co jsem chtěl. Bratra napadla stejná taktika, kterou jsem se už já léta snažil prosadit, a to že se prostě zeptá co chce kdo koupit.
Samozřejmě, mohl jsem dělat Zagorku a mlet pantem chujoviny jako Ať mě Ježíšek překvapí, ale vzpomněl jsem si, jak jsem já vždycky kvetl do nasrané krásy, když mi někdo takhle odpověděl. Tak jsem prostě picnul seznam pár věcí co by se mi zamlouvali a ať si Ježíšek vybere podle svého budgetu :)
Výsledek byl super.

Další položka...

Pod stromeček jsem dostal zahradu krystalů vzdušného znamení. To byl doják když jsem po 10 minutách ukrutného boje papíru oblepeného izolepou pomalu na 3 prsty to konečně rozbalil. Dneska už mi tu vesele kraluje na bytě vedle mých origami labutí.
Yep, pořád ty labutě umím.


WTF momenty a jiné

11. února 2014 v 15:00 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Aneb když se dostanete do situace, kdy vám dech nestačí, slova nejsou k nalezení a jen nevěřícně civíte co se to kolem vás zase děje za cirkus.

Tenhle článek mi leží v rozepsaných už hóóódně moc dlouho, což je ostatně jasné i z jednotlivých dat. Těžko říct jestli to jsou vysloveně wtf momenty, ale jsou to věci, co mě nečím namíchli, případně mě naopak něčim trochu rozesmáli. Budiž článek...

22 let a lehké bilancování

10. února 2014 v 11:27 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Včerejším dnem se mé prokleté bytí, má maličkatá maličkost, přesunulo do další fáze života, chronologicky té dvaadvacáté. A tak je na řadě nějaká rekapitulace těch plusů a také mínusů, které vlastně vyúsťují také v plusy :)

K příležitosti svých včerejších narozenin a také návratu na blog po 2 měsících jsem se také rozhodl změnit design. Zachoval jsem onu typickou červenou, ale už to víc brousí do minimalismu, který mě poslední dobou nějako začal oslovovat :)

A jen tak by the way, tohle byli první narozeniny, kdy mi nikdo na facebooku nepopřál. Že by se lidi vzpamatovali a vylezli z těch virtuálních ulit? :D

Pořadí událostí bude nahodilé, takže žádný skrytý význam nebo tajné šifry nehledejte.

Violet, golden n' dark roses

8. února 2014 v 16:32 | Destinaetus |  Fotomontáže
Tak milí pekelníci, dvouměsíční neaktivita skončila :) Poslední zkouška je za mnou a čekají mě minimálně 3 týdny volna :) (Možná se to protáhne, jelikož jeden předmět nemám splněný, tak uvidíme jestli si ho opravdu budu moci znovu zapsat příští rok jak tvrdila ta anglicky mluvící kund... tedy učitel)

No a jak jinak oslavit návrat do blogových vod než nějakým grafickým počinem :) Potřeboval jsem se znovu rozcvičit ve Photoshopu, tak jsem vytáh nějaký starý fotky co ještě pamatují můj starý kompakt (snad se má v křemíkovém nebi dobře) a projel jsem je pár efektama.

Pro srovnání přikládám i původní fotografie, abyste mohli porovnat a zkritizovat :)