Ná ný ná ný nááá - kolečko se koulelo

3. prosince 2013 v 13:39 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Koulelo se koulelo, až se odkoulelo. A tak se stalo, že Destinaetus má o kolečko míň.

Ráno vstanu asi tak v 8. Jdu do školy. Vrátím se ze školy. Zapnu notebook a zase makám do školy. Spát jdu asi ve 12. A přesto úplně ku*evsky mega moc nestíhám.


Mám 3 týdny abych sepsal Research paper, na který mám problémy sehnat akademické zdroje, a v knihovně se jak na zmijozelskou potvoru rozhodli, že to na týden zavřou pro mě z neznámého důvodu. Takže na to psaní budu mít tak 2 týdny. Super, fakt.
(Jestli někdo zná dobrý weby/knihy/akademický zdroje na téma, jak se Tolkien inspiroval v severské mytologii, sem s tim!!)

A potom tři proklétá písmenka na našem oboru - JAC. Zkratka předmětu, kde už jedna holka vylítla (dostala dvě 4) a půlka třídy má hlavu na špalku (máme na kontě zatim jednu 4). Člověk píše písemnou práci na blbých 250 slov, jak totální **** kontroluje v gramatice každý druhý slovo, dává si to zkontrolovat od další osoby a dostane za 3 (pro ty co neví, tak 4 už je nevyhovující). A podle známek a reakcí ostatních nejsem jediný. Měli jstě vidět ten náš "kroužek utrpení" když sme si vyzvedli své poslední práce.

Vážně, zajímalo by mě, jestli ten učitel za poslední roky dal vůbec někomu jedičku. Všichni sme z toho předmětu (respektive učitele) tak totálně a hluboce v prdeli že by nás ani Potter s Pobertovým plánkem nenašel. Došlo to do stádia, že už v půlce prvního semestru uvažuju nad změnou školy. Nebo když nic jinýho, tak jít do Lidlu za kasu. Obávám se, že by to mělo větší smysl.

Ono jedna věc je přísný učitel, co vás ale zároven motivuje k lepším výsledkům. A úplně jiná věc je přísný učitel, co vám každou hodinu opakuje jak ste blbý, jak od vás vlastně ani nic neočekává, neumíte vyslovovat, nezvládáte ani základní gramatiku a nejspíše má i nějaký skrytý fetiš na to, když vám může celou práci proškrat a vypsat si na ní svou posvátnou červenou propisku.

Jako tohle vážně nemám zapotřebí abych takovýmu člověku dělal šaška.

A to k němu ještě musím napsat analýzu literárního díla do konce prosince. Si tak říkám jestli má vůbec cenu to psát, když mě s tim beztak vyrazí.

A k tomu si připočtěte další předměty. Ještě ani nezačalo zkouškový a už nestíhám. Nechápu jak si na některých školách a oborech můžou celej semestr válet šunky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Martin Maniaque Martin Maniaque | Web | 3. prosince 2013 v 14:37 | Reagovat

Ono se to liší obor od oboru a škola od školy. Já kdybych si sám nenavymýšlel mimoškolní aktivity (i když spojený s mým oborem), tak bych si taky mohl první dva roky válet šunky.

2 Olivka Olivka | Web | 3. prosince 2013 v 16:27 | Reagovat

Jo, já to taky nechápu, žere mě to, že ti lidi pak budou mít stejný titul jako já. Ale co, život je nespravedlivý a co se mě týká, věděla jsem, že moje škola bude náročná :-? Nemá cenu si kvůli pitomcům ničit nervy, na druhou stranu co nadělat, když ti pitomci jsou učitelé... budu držet palce, ať ti to dobře dopadne (minimálně na to dobře ;-) )

3 m. m. | E-mail | Web | 3. prosince 2013 v 17:33 | Reagovat

Stěžovat si na něj nejde? To je děs... ale nevím, co je horší. Profesor, kterej takovymhle způsobem dojebává celou třídu, nebo ten, co si takhle zasedne jen na ty slabší. Vy máte aspoň ten kroužek a můžete jeden druhýho podporovat. Já v tom na gymplu byla sama. Ale že je to hrozně osvobozující se zbláznit? :-D Já už to udělala několikrát a super :-D

4 Ríba Ríba | Web | 15. prosince 2013 v 15:07 | Reagovat

Doporučuju pročíst Kalevalu (http://www.kanteletar.cz/) nebo prozaickou Eddu. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama