Říjen 2013

Islám? Ne, děkuji. Já radši rozum.

28. října 2013 v 11:21 | Destinaetus |  Úvahy aneb Vyschlá studna
Po dlouhé době opět jeden názorový paskvil. Impuls k němu byl Lúmennčin článek ZDE. (Vidíte jak dlouho mi to už leží v rozepsaných? :D) Ano, její článek je věnován islámu a jak asi tušíte, tak i já se mu budu věnovat, ale nebude to čistě kritika jen jeho. Už jsem tento názor chtěl sepsat delší dobu, už asi od Vánoc, ale nějako na to nepřišla vhodná doba. A nyní, když mám za sebou takovou dobu neaktivity, tak ta správná doba je.
A než se pustím do psaní, tak bych vám rád připomněl můj dřívější článek ZDE, na který budu víceméně navazovat.


9/52 - The Sims: University...a to jako fakt woe

7. října 2013 v 18:42 | Destinaetus |  (ne)malé radosti

Už mi chybí jen ten zelenej kryptonit nad hlavou a budu fakt jak nějakej simík, který se stal obětí nějakého hráče :D Ale jelikož tohle mají být radosti, tak si tyhlety né-moc-happy pý-čoviny nechám pro druhej blog. A máte to! :D

Tenhle týden byl opravdu zatéžkávacím. Slovy seriálu Battlestar Galactica: "Vše co se již stalo, stane se i znovu"... Herdek, ti scénáristi asi museli konzultovat s nějakými filozofiy, minimálně s metafyziky určitě, jinak si to neumim vysvětlit že ten (ač sci-fi) seriál je tak nadupanej filosofičnem.

Nicméně aspon mám dvě pozitivní věci. Tou první je volné úterý (přestávka mezi školními dny je fajn :) A tou druhou je volný pátek (prodloužený víkend!). Jen jsem teda zaplatil za to tu nejvyšší cenu - a to jest ve středu škola až do 19:00 a ve čtvrtek do 18:00. Ale to se vsákne.

A děcka, fakt nemáte nějaký známý v Pardubicích? :D Je tu nuda...

A jdeme na výčet: