Srpen 2013

3/52 - Přelomový okamžik se blíží

26. srpna 2013 v 17:37 | Destinaetus |  (ne)malé radosti

Teda tenhle týden opravdu stál za nic, je to snad úplně naschvál. Začnu s tímhle projektem a najednou se začnou hromadit negativní záležitosti. Jako wtf? :D Z těch větších věcí to třeba začalo hned v pondělí jedním nemilým překvapením, které je tak trapné a traumatické, že to asi hodně dlouho bude mým pečlivě střeženým tajemstvím :D A pak taky fakt, že jsem nedostal koleje. Takže jestli někdo znáte někoho v Pardubicích, co shání spolubydlícího, tak dejte vědět ;)

Ale i tak se mi podařilo nahrabat pár lepších věcí :) Sice jich je mín, ale na počtu snad nezáleží :D

Přitahují mě špatní chlapi

21. srpna 2013 v 15:25 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Teda, jen jsem ten nadpis napsal, tak to ve mě evokovalo takový ty filmy s těma slušnáckýma šprtkama, který pak zkazej školní rebelové a je z toho love story na hodinu a půl. Whatever.
Tenhle článek už mám v rozepsaných pár dnů a neměl jsem na to ho zveřejnit. Ale pak jsem si řekl - no co, třeba někdo přijde s nějakou myšlenkou která mi poskytne nový úhel pohledu, který mě do té doby nenapad.
Jde o mé vztahy-nevztahy. Vím, zdá se vám že tenhle článek vám nic moc neřekne, protože sem teplej a někomu se i možná právě vaří krev v žilách, že propírám svý buzeranství - vězte, taky z toho nemám radost že to vytahuju na světlo boží. Ale přijde mi, že tohle téma vlastně není nijak ohraničeno sexuální orientací. Myslim si, že je víc lidí co si vybírá špatný partnery či partnerky a netuší proč.

2/52 - A pokračujem v nudě

20. srpna 2013 v 13:12 | Destinaetus |  (ne)malé radosti

Jen s tím projektem začnu, tak hned mám jednodenní zpoždění. Má zodpovědnost šla rychle do kopru, obviously :D
Jinak moc toho zase není, jsou prázdniny a já se spíš nudim...snad se to od září zlepší :)

DIY květináč z popelníku

14. srpna 2013 v 17:35 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Nevím jestli to je přímo DIY, ale minimálně mi to připomíná takový ty debordelizační weby, kde vezmete víc nepotřebných věcí a spachtíte z toho jednu pěknou :)

Takže, byl to původně popelník? Ano. Jsou to živé kytky? Ano. Nudil jsem se? Kurva ano.
A přežijou to ty kytky? To ukáže jen čas.

Jsou to jen obyčejný skalničky co sem našel na zahradě. Jedna mušle, pár kamínku a pár fosforeskujících kamínků co ve tmě svítí (takový ty zelený). Chtěl jsem do toho ještě přidat i nějakou větvičku, ale to už by bylo přeplácaný, je to moc malej prostor.
Zatím to je umístěno uprostřed stolu v obýváku, ale všechny kočky maj tendence si k tomu anebo přímo na to lehat a málem to schodit na zem. Ono ani nemám strach že by se ten popelník rozflákal, je to taková Nokie mezi popelníkama, spíš je pravděpodobnější že by pukla zem :D Ale ta hlína by pěkně zasvinila koberec.
Tak uvidíme jakou to bude mít životnost :)


1/52 - Poprvé to vždy dře

12. srpna 2013 v 14:29 | Destinaetus |  (ne)malé radosti

Ano, už i já jsem součástí tohoto projektu.

Jinak fotky v banneru si nevšímejte, chtěl jsem něco ze své vlastní tvorby a tak nebylo moc na výběr :D

Musím se přiznat, že ačkoli mám nejspíše pověst depresivního pesimisty ukájejícího se v sebelítosti a masochistické bolesti, tak přece jen mám radši ty pozitivní stránky života :) A jelikož nechci, aby můj blog byl jen pohřebiště mých chmurných myšlenek a imaginárních problémů, tak to tu zafláknu i něčím světlejším. Tudíž každé pondělí (at to hezky navazuje na Bels, že :D) se tu můžete těšit na optimistické výlevy z mého života - čili ohrožený druh mezi Desovými pocity (pf...)
Jinak ze začátku to půjde asi ztuha, ale snad si po chvíli začnu všímat detailů stejně jako Bels :)

Seznam věcí...ambicí?

10. srpna 2013 v 21:47 | Destinaetus
Tenhle nápad mi připomněla Adelaine jedním svým článkem a jejím vlastním seznamem, protože díky ní jsem si vzpomněl, že jsem to chtěl sepsat už před několika lety.

Ciwe to je novej lay!

7. srpna 2013 v 15:03 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Jak jsem sliboval, nový layout je tu. A že to byla fuška! Tohle totiž není první verze.

A proč jsem vlastně zase měnil shit-up?