Květen 2013

Tragikomické státnice z angličtiny

19. května 2013 v 18:13 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Uf, jedna část studijního martyria konečně za mnou. Ale zatim jen ta nejlehčí, ty těžsí a důležitější jsou pořád přede mnou. A co že sem to tenhle pátek 17. vlastně páchal za zvěrstva na chuděře angličtině? Přeci písemnou část státnic.

Pár kroků zpátky, opět

12. května 2013 v 11:58 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Vím, že to na blog nepatří, a detaily sem rozhodně psát nehodlám. Ale potřebuju se z toho aspon ve zkratce vypsat.

Důvodů, proč tu ted tak dlouho nejsem, je vícero, ale dá se říct, že to mělo jeden takový společný spouštěč. A to rozchod s přítelem. Jo, jo, ted si říkáte že tu fňukám jak nějaká 13-letá pubertačka s plakátem Biebra nad postelí. Jenže já jsem prostě ten typ člověka, co si někoho jen tak k tělu nepustí, prostě důvěra je pro mě celkem dost citlivé téma. A když si nakonec někoho k tělu pustíte a on vás pak odkopne, tak to je docela...špatný, hodně špatný. Poprvé v životě jsem si sám sobě dovolil se do někoho zamilovat a ten člověk začne asi měsíc přemýšlet, co od budoucnosti vlastně očekává, a dojde k závěru, že chce "normální život". V tu ránu si připadáte jak totální idiot, jestli se ta smršť pocitů dá vůbec nějak nazvat.
Jako jsem ted už v pohodě, to jo, o to se nebojte. Jen to je prostě zkušenost, která bude asi vždycky trochu bolet, a vždycky když ho vidím nebo si na něj vzpomenu, tak se mi vybaví i tahle "zrada".
(Prosím, vůbec to v komentářích nerozmazávejte, vůbec, detaily sem si nechal pro sebe a už sem si to i sám vyřešil)

Aspon z toho mám ponaučení si už nikdy nic nezačínat s bisexuálem. Nikdy. Tímhle malým peklíčkem si znovu projít nechci.

No a tahle malá příhoda spustila další potlačený problémy, který se namíchaly se stresem ze státnic a přijímaček na vysoký. A prostě to málo energie co mi zbylo ted hlavně směřuju právě do studijních záležitostí. Pokusim se aspon věnovat Pranýři na AK, ale tady na blogu ted bude aktivita hodně nízká - nejpíš až do konce června.

Takže asi tak.

Kresba: Behind mask

1. května 2013 v 14:00 | Destinaetus |  Kresby
Opět jsem trénoval lidi. Teda ten obličej dopad děsně, hlavně ty oči. A ani ta maska není úplně nejdokonalejší. A ty ruce dřevěné mrtvoly :D
Proč jsem to vlastně nespálil? :D

Nakresleno tuším 2010