Bez energie. Totálně

2. března 2013 v 15:40 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Nikdy bych nevěřil, že to nakonec řeknu, ale vážně se mi stýská po gymplu a hlavně po intru. Fakt. Sice sem to tam celý 4 roky nenáviděl co to jen šlo - tu školu, ty lidi, ty učitele, dokonce i tu blbou barvu stěn!
Ale jedno musim uznat. Ten poslední rok byl docela fajn. Všichni lidi co sem nesnášel, tak odmaturovali už přede mnou. Na intru jsem bydlel sám na pokoji. A tak celkově mi to tam přestalo tolik vadit.

A teď mi to vážně chybí.


Doma to je utrpení. A to není žádný idiotský postpubertální vylévání zlosti vůči rodičovstvu v duchu Nikdo mě nechápe! Fuck it. Z toho sem už před pár lety odrostl.
Jde o mou matku. Ona je totiž přesně ten typ člověka, co z vás vysává všechnu energii. Jednak je to zatvrzelý pesimista. A to jakože kurva hodně! Nikdy v životě jsem neslyšel, že by řekla nebo si myslela něco pozitivního. Fakt. Je to už takový extrém, že třeba vždycky jak někdo musí pracovat s něčím "špinavým" (třeba když táta jednou přines takový to sklo na stůl a muselo se to umýt), tak mamka v takových případech ihned prohlásí No ještě z toho chytnem to AIDS! Je to jen nadsázka, asi sama asi nevěří, že by to z toho chytla, ale takovou žloutenku nebo tyfus věří že určitě ano.
Navíc je to ten typ člověka, který když si za den aspon jednou nezařve, tak nemá klid. Vždycky někoho seřve a je úplně jedno, jestli k tomu má důvod nebo ne. Buďto řve na tátu a nebo si na něj dosti hlasitým projevem stěžuje. Takovou hlášku Ta svině rezatá! jsem poslouchal už místo ukolébavky a trvá to dodnes. Spolu s tím jsem poslouchal i Svině dobrovolný! - důvod? Táta byl u dobrovolných hasičů. Myslivci jsou Pytláci, protože soused byl myslivec. Atd. Někdy řve na bráchu co tu bydlí, někdy na sourozence co tu už nebydlí, někdy na mě, někdy si stěžuje na sousedy. A když nikdo není po ruce, tak klidně řve na naše kočky Ta zasraná kočka byla zase v kuchyni! Do čůráku! Táhni do prdele! A ano, tohle je skutečně její slovník. Přijdu ze školy domů a už to poslouchám. Ten její řev slyšim v hlavě i když nekřičí. Kdyby doma měřili decibely, tak by jim to asi odrovnalo měřidla. A když ji propustili z práce, tak to zase bylo. Hitlera bych na ně poslala! Ať tam ty kurvy srovná se zemí!
Je to jeden z důvodů, proč skoro všichni sourozenci vypadli z domu co to šlo. A já nebudu vyjímka. Jestli se nedostanu na vysokou, tak asi skončim v Bohnicích. Myslim to vážně. Už teď tady šílim. Dokonce jsem si uvědomil, že moje nejoblíbenější část dne je ta, když jedu ze školy autobusem domů. Je to doba, když už mám po škole, můžu vypnout mozek, poslouchám hudbu ve stavu polospánku a zároveň jsem pryč z domu.
Do toho poslouchat ty proslovy, jak za komunistů bylo krásně. Zlatý věk pomalu. Že by kdyby někdy šla k volbám, tak by volila jedině komunisty. Prostě komunisti jsou jedničky.

Jak já jednou vypadnu z baráku pryč, tak už se rozhodně vracet nebudu.

A k tomu ještě ta vztahová záležitost. Když mi v tom říjnu/listopadu psali na horoskopu, ať si v tom období nezačínám nový vztah, protože by nebyl láskyplný, tak jsem nevěřil jak se budou blížit pravdě. Sice to je můj první vztah, co se dá nazvat vztahem, ale i tak jsem si to představoval jinak. A to se ještě považuju za tolerantního člověka. Spíš mi to připadá jako takového to lepší kamarádství. Vážně uvažuju, že to ukončim, protože tohle mi taky vysává energii v docela velké míře. Ale horší je, že jemu to přijde úplně normální. Takže jak? Nechci mi nasranýho ex, kterej mě bude do konce života nenávidět. Tahleta nevraživost po rozchodu mi přijde zbytečná a chci se jí vyvarovat. Víc o tom psát už nechci. Nepatří to na blog.

A zrovna ted mi jeden starší kámoš (který toho o životě ví o něco víc než já) řekl, že bych měl myslet hlavně na sebe, abych si sám neubližoval a neužíral se blbostma. No bylo toho víc - přes hodinu na skypu. Tohle je takový souhrn.

Takže to už odmítám dál rešit. Co se má stát, stane se. Musim se teď soustředit na ty zkorumpovaný Scio testy.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Démoni a pekelníci hledající zmrzačené duše

*Chramst* tvou duši!

Komentáře

1 Adelaine Adelaine | Web | 2. března 2013 v 16:23 | Reagovat

Mě tu zase ten týden dělá prima společnost tatínek. Taky fajn cholerik, rozčílí se kvůli jakýkoliv blbosti, řve a mlátí dveřma. Fakt už jsem skoro ráda, že bude škola. Menší zlo. Myslím že některý lidi by si prostě neměli pořizovat děti, protože nejen že jim nejdou příklad, ale prostě na to nejsou a jen jim ubližujou. Můžeme strčit do pokoje mýho tátu a tvojí mámu a třeba jim ze sebe hrábne. :D

2 Ilma Ilma | Web | 2. března 2013 v 16:29 | Reagovat

Tyhle řeči si mylsím poslechne většina z nás mladých. Musíme se naučit je vypouštět a ignorovat. Avšak snadno to nejde.
Věřim, že ti intr chybí. Já tam pořád jsem, občas na něj nadávám, ale pak když jsou prázdniny nebo jsem delší dobu doma,mezi lidma, s kterýma jsem se dříve vídala denně, uvědomuju si, že bych nemohla bejt bez intru, zpátky tady, že jsem ráda, že jsem tam..

3 Alfa vlčica Alfa vlčica | Web | 2. března 2013 v 21:19 | Reagovat

Ja si na rodičov našťastie nemôžem sťažovať, ale tiež tie niektoré vety by som najradšej nepočula. Ale ide im len o starosť a ja nemám šancu im vysvetliť, že už mám 20 :-D

4 Taychi Taychi | E-mail | Web | 2. března 2013 v 22:00 | Reagovat

Mám taky pár lidí, kteří ze mě vysávají energii a snažím se sakra držet se od nich dál a všechno dělám pro sebe, někým způsobem, kromě toho, že teda ráda lidem pomáhám(ale nenechám sebou zametat jako s hadrem), a to se některým nelíbí... fuck it! :-D

5 Cirrat Cirrat | E-mail | Web | 3. března 2013 v 16:08 | Reagovat

Ten tvůj Skype kámoš má pravdu - jak vztah energii bere, není to dobrej vztah. A čím dýl s tím budeš čekat, tím horší to bude. Navíc, pokud ti vztah z jakýhokoli důvodu nevyhovuje a tomu druhýmu to neřekneš, není to vůči němu fér a pak po rozchodu, kterej bude nevyhnutelnej, bude nasranej tím spíš. Je lepší hrát na rovinu i za cenu dočasnýho nasrání, než pak bejt celej psychicky vyčerpanej a ještě navíc za křiváka a za hysterku, protože když to potáhneš dost dlouho, stane se, že člověku ujedou nervy a sám se pak diví, jak mu takový to "Tohle už dál nesnesu" v různejch variacích padá z huby snadno a nahlas...

Domácí prostředí ti nezávidím. Držím palce s těma vejškama...

6 zinc sulfate zinc sulfate | E-mail | Web | 6. března 2013 v 2:58 | Reagovat

wish you have a good day~ :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama