Vzkaz v láhvi VI

7. února 2013 v 13:08 | Destinaetus |  Vzkazy v láhvi

Neděle 27.1. 2013
Tak po měsíci užívání Bloglovin zjistím, že tam je i nějaký profil se statistikama kdo mě followuje. To sou mi novoty :D Pouze 10 followerů? Čekal jsem víc, aspon 11 :D Takže...

Follow on Bloglovin


Úterý 29.1. 2013
Asi před 10 minutama jsem narazil na jeden celkem neznámý blog, který mě něčím ihned očaroval. Jakoby závan starých dob, kdy lidi blogovali pro radost a nikoli pro ikonku AK. A ty články s mysteriózním nádechem...musím jí udělat reklamu. Musím. Takové blogy si zaslouží čtenáře.

Claire z blogu raingirl.blog.cz

Středa 30.1. 2013
Já na chodníku + mega kaluž na silnici + projíždějící dodávka = scéna z Bridget Jones (i se zvoláním "Kurva!")

Čtvrtek 7.2. 2013
Egch...ten Miloš mě začíná s prominutím srát. Jak se objeví magická formule AK (a všechno s tím spojené, i články blogerů), tak je na místě činu jak na nadopovanym koni a kydá fekálie kam se dá. Jestli v Černobylu je vysoká míra radioaktivity, tak na AK je vysoká míra Miloše.

To mi připomnělo, na AK je ted anketa o tom, jaké "projekty" se budou realizovat. Je tam i můj návrh :) Vědět, že Standa celý mail překopíruje, tak to napíšu trochu víc srozumitelněji :) No co, jestli jste to ještě neviděli, tak Odkaz. Nebudu vám říkat, at dáte hlas mně, to fakt nemám ve zvyku. Hlasujte si pro koho chcete. Stejně si myslím že Blogující senioři a Gastrokoutek se uskuteční tak či tak :)

Bože...ten Miloš. Jestli se můj nápad uskuteční (zatím mám asi nejvíc hlasů), tak už mám nějakou představu minimálně o jedné komentující osobě.
Asi Lukášův bratr či co.

Mimochodem, rychlé vysvětlení proč ted nejsem na blogu a ani si ted nečtu vaše články (Bloglovin jich ukazuje celých 50! Ani nevíte jaké mám nutkání je rozkliknout). Momentálně mám asi tak měsíc až dva než se budu muset začít intenzivně učit ke stántnicím a k příjimačkám. A nechci aby to dopadlo jako když sem se učil na maturitu. Naprosto přesně jsem odhadl, jak by to probíhalo. Při rozhodování mezi hromadou učení a notebookem plným filmů a seriálů hádejte co by bylo jasným vítězem. Tudíž jsem měl celý čtvrták kinematografický půst. Ještě ted mám resty.
Takže když ted mám jarní prázdniny a přítel má v práci odpolední a nevidíme se, tak sedim u monitoru téměř od rána do večera a jediné přestávky mám na jídlo. Takže asi tak.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Angie* Angie* | Web | 7. února 2013 v 13:53 | Reagovat

Takových blogů je ve skutečnosti spousta, jen je těžké na ně narazit... :-)
Při učení držím pěsti, čeká mě něco podobného, tak si dovedu představit ten tlak... Hodně štěstí :-)

2 Bels Bels | E-mail | Web | 10. února 2013 v 1:50 | Reagovat

50? já jich teď pár rozklikla a stejně jich tam mám ještě 84 xD nestíhám nestačím.
A nemám páru, kdo je Miloš :D

3 Miloš Miloš | Web | 10. února 2013 v 9:17 | Reagovat

Tak já jsem se dostal do článku člena AK. Asi bych měl otevřít láhev. :-)

Destinaetusi, tvůj nápad s hodnocením designu nepovažuji za špatný, jen si myslím, že design není to nejdůležitější. Byly tam daleko horší, např. nevím, proč by měla být nějaká rubrika pro seniory. Atributy jako věk, barva kůže, sexuální orientace apod. by neměly hrát žádnou roli v tom, zda články/schopnosti jejich nositelů mají či nemají úroveň. A to jsem u Rulcova článku nepsal, takže to není tak, že bych se chtěl ke všemu vyjadřovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama