Klipy: Francouzské olovo a jiné

11. prosince 2012 v 16:42 | Destinaetus |  Klipy
Salut, mes amis!

Už je to nějaký ten pátek a tak jsem se rozhodl, dát o sobě zase vědět. Blog rušit nehodlám, to opravdu ne. Jen se teď nakupilo hodně moc věcí. Sice to jsou detaily a takové spíš prkotiny, ale je jich hodně a najednou no. Navíc co se týče vztahové části mého života, tak si jednak začínám připadat jak idiot a jednak tajit a zapírat vztah asi není nic pro mě.
Mám rozepsaný i jedenáctkový řetězák od Cirrat - no, spíše ho mám v hlavě. Ale přítel...sakra, co on vlastně je? Furt nevím. Prostě On má tenhle týden dovolenou, tak je vcelku možné že se tu zase neobjevím a k blogu se dostanu až za týden.

Ale zpátky k dnešní nadílce mých hudebních objevů.


Sidilarsen - Back to basics
To si tak jednou čistím notebook a mažu asi 10Gb klipů a co neobjevim za poklad! FRANCOUZSKÝ metal řízlý elektronikou! Asi osud či co. Frankofilové nastražte uši, protože jim jde i docela dobře rozumět. Pokoušel jsem se překládat i lyrics, ale moc daleko jsem nedošel. Ale asi nejlepší věta je asi écoute la clameur - nevím jak to správně přeložit do češtiny, asi něco jako poslouchej křik/hluk. No však z klipu to snad pochopíte líp.


The Sword - The veil of Isis
Po úžasných Tres brujas, Lawless lands a Night city tu je novota. The Sword hrají spíše takový pohodový heavy metal, který je skvělý na cestování busem :P Klip je jako vždy po vizuální stránce líbivý, ale samotný song se vám možná zalíbí až na takový třetí poslech.


Motionless In White - Devil's Night
Své dárk a ívl zlogothycké období už mám sice dlouho za sebou, protože puberta u mě už (snad) dávno odezněla (ačkoli se to možná některým nezdá). Takže visáž kapely a to hlavně zpěváka už mě tolik netankuje jako kdysi, ale řvát do mikrofonu umí skvěle, to zas jo. Sice mě docela nudí ty části zpívané čistým hlasem (jak typické pro core a americký kapely vůbec), ale dá se to přežít. Kombinace gothic metalu s industrialem snad nikdy nezklame :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Démoni a pekelníci hledající zmrzačené duše

*Chramst* tvou duši!

Komentáře

1 Naira Naira | 11. prosince 2012 v 20:58 | Reagovat

Ale to jsou mi dobré zprávy! Francouzský metal, který se dá poslouchat! Mockráte děkuji, je to velmi příjemná změna po všech těch hiphopech apod., které poslouchají některé spolužačky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama