Jedenáctkový řetězák 2/2

21. prosince 2012 v 22:42 | Destinaetus |  Řetězáky a další...pý-čoviny
Jelikož názorové a další články chystám až po Vánocích, protože nejen blog.cz se pustil do změn, tak chci nějak vyplnit to prázdno. Tudíž tu jsou odpovědi na Cirratiny otázky z řetězáku. Famfáry nečekejte, však uvidíte :)
A malá technická poznámka. Místo rozdělení řetězáku na 3 články jsem to zkrouhnul pouze na dva.


Když jste byli malí (definici "malí" nechám na vás), napadlo vás někdy, že budete dělat to, co teď děláte (práci/školu nebo koníčky - nechám opět na vás)?
Vzhledem k tomu, že jako "malý" jsem neměl vůbec žádné plány do budoucna, pouze očekávání ostatních, tak to je pro mě docela těžká otázka. Čekal jsem, že pohnojím testy na vysokou a skončím na ročním kurzu angličtiny? Ne. Čekal jsem, že na blogu budu strašit jak poltergeist z dob dávno minulých? Taky ne.
Takže sumasumárum - ne :)

Máte (nebo mívali jste) nějaký svůj oblíbený kus oblečení? Takový, ve kterém je vám prostě dobře? Je s ním spojená nějaká příhoda?
Oblečení? Možná tak dupačky. Pak to šlo z kopce.

Co považujete ve vašem životě za nevysvětlitelné? Chtěli byste vůbec, aby se to někdy vysvětlilo, nebo naopak ne?
Napadla mě jedna otázka, ale ta je na blog až příliš osobní.
Možná by mě tedy zajímalo, jak to dělám, že at jsem v jakékoli společnosti, tak po nějaké době začnu všem lézt na nervy nebo jim prostě začnu vadit. Vážně. A přitom jsem "normální" člověk, jako kdokoli jiný. Asi mám špatnou auru.

Představte si, že se potřebujete soustředit. Na práci, na učení nebo na tvorbu. Pustíte si k tomu nějakou hudbu? A máte pro tyhle příležitosti nějaký oblíbený styl hudby, popřípadě rovnou interpreta, kapelu nebo skladatele?
Jak kdy. Když se potřebuji učit, tak hudbu musím vypnout, protože chtě nechtě po chvilce začnu poslouchat lyrics a vypustím učení. Maximálně něco instrumentálního.
Ale když tvořím nějaký layout, kresbu nebo cokoli, tak potřebuji hudbu jako kyslík. A vždycky k tomu potřebuji něco, co aspon trochu odráží náladu, kterou se snažím zachytit ve svém "výtvoru".

Na jaký hudební nástroj byste chtěli umět hrát, bez ohledu na to, jestli si myslíte, že je to reálné, a proč zrovna tenhle? Pokud už na nějaký hrajete, jak jste si ho vybrali? A je to ten váš vysněný? Pokud jste hráli dřív a nechali jste toho, proč?
Takový můj sen je kytara, akustická, bas i elektrická. Mé sdrce metaláka je prostě silné. A co jsem jako malý fagan viděl Apocalypticu - Path, tak i cello.

Všichni máte svůj specifický styl blogování a vzhled blogu. Jak jste došli zrovna k tomuhle stylu písmenek i designu? Z čeho jste vycházeli?
Já začal blogovat...ugh...před 7 lety tuším? Když to vezmu kolem a kolem, tak jsem jsem měl celkem 5 blogů včetně momentálního (jeden "povídkový" fungoval současně s deníkovým a onen deníkový byl jednou "záhadně" zrušen a opět obnoven - počítám ho proto jako dva blogy). V začátcích jsem se jako každý nechával dost ovlivňovat svými oblíbency. Ale jak člověk stárne, tak člověku začne docházet hodně věcí a design a blogování není žádnou vyjímkou. Dnes si v podstatě jedu už pouze podle sebe samého. Každý má jiný styl, tak proč si nevytvořit i svůj vlastní.

Představte si, že máte zaplacené všechny dluhy a účty a máte dost peněz na běžné výdaje (věnujte té představě chvilku a užijte si ji). Teď si přestavte, že jste vyhráli sto tisíc korun, ale pod podmínkou, že je musíte během 10 dnů utratit, zbylé peníze musíte vrátit, nemůžete je tedy uložit na účet nebo si je nechat na horší časy. Nemůžete je darovat, musíte za ně něco koupit. Za co je utratíte?
Moment, ještě si užívám tu představu...a pak že nirvany můžete dosáhnout pouze meditací.
Ten malý geek zblázněný do fantasy, sci-fi a počítačových her typu Diablo a Sims by si ihned koupil nějaký nový nejlepšejší notebook. A ten malý dětský Sen o práci archeologa by si zase koupil cestu kolem světa.
Nedá se jednoznačně odpovědět :)

Jaké jídlo byste si pro sebe objednali na soukromou oslavu (třeba i té výhry)? Proč zrovna tohle?
Lidské maso! ... protože vás to právě ted vyděsilo :P

Jakou práci nebo povinnost se stoprocentně pokusíte odložit na později, pokud to jen trochu jde?
Všechno, co má na sobě žlutý lepící papírek a na něm velkým hůlkovým písmem napsané DŮLEŽITÉ!

Jaký je váš smysl pro pořádek?
Jsem perfekcionalista, co miluje chaos a dokáže si sjednat pořádek i v nepořádku.

Ztroskotali jste sami na pustém ostrově. Je tam zdroj pitné vody, nějaké palmy a pár křovin, ryby, písek, pár šutrů a malá jeskyně, kde můžete spát. Jakou jednu jedinou věc byste si přáli zachránit nebo najít na ostrově?
Revolver s nábojem, protože příběh Robinsona Crusoe jsem vždy nesnášel :)

A jelikož je mou řetězákovou povinností napsat 11 vlezlých otázek pro 11 otrávených pokračovatelů, kteří se na to beztak vyserou, tak se veřejně omlouvám, že nikoho nenominuji. Jsem prostě rebel :D

Ale jestli někdo i přesto hoří touhou se do řetězáku zapojit, tak tedy pokládám 11 otázek. Ani nemusíte psát samostatný článek, klidně na ně odpovězte v komentáři. Kdokoli.
1) Představ si, že jsi dostal možnost vytvořit naprosto novou barvu. Z jakých stávajícíh barev by jsi ji namíchal? (oblíbenost, vzhled, symbolika...)
2) Probudíš se na neznámém místě a následně zjistíš, že jsi se dostal do jedné hry o život z horroru Saw. Jaká první myšlenka tě napadne jako první?
3) Nečekaně vypukne zombie apokalypsa. Rozkoukáš se. Naproti tobě jde houf zombies, kteří při pohledu na tvé čerstvé masíčko začnou slintat. Statečně uchopíš zbraň a začneš pálit zombíkům do hlav jedno olovo za druhým. Ale navzdory všem hollywoodským trhákům zombíci neumírají a kráčí dál. Jaký bude tvůj plán B?
4) Nyní něco vážnějšího a zároveň trhlejšího. Jsi ve štastném a láskyplném vztahu (nebo si to aspon představte), plánujete svatbu, děti, vybíráte rasu a jméno psa. A v tom zjistíte, že vaše drahá polovička má aférku. A vy si můžete vybrat, jestli ji má se stejným nebo opačným pohlavím (tedy žena-žena a muž-muž). Jakou variantu si vyberete?
5) Připadáte si s přibývajícím věkem "moudřejší"?
6) Něco z oblasti Paranormal activity. Jste brutálně zavražděni a dostanete nabídku. Můžete si vybrat, jestli chcete strávit jeden den se svými milovanými a nejbližšími, abyste se s nimi rozloučili. A nebo neomezené množství času, abyste se mohli pomstít svému vrahovi, protože na onom světě už nebudete mít tu možnost. Co si vyberete?
7) Republika nebo absolutistická monarchie?
8) Vaše nejoblíbenější horrová postava? A proč?
9) Jdete do vězení. Za jaký zločin?
10) Jeden rým, který vás nejlépe vystihuje.
11) A jedna poslední. Nepřipadají vám ty žabomyší války v blog.cz, o AK, kvůli novému vzledu atd. tak trochu dětinské a nepodstatné jako mě?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Démoni a pekelníci hledající zmrzačené duše

*Chramst* tvou duši!

Komentáře

1 krisa krisa | Web | 21. prosince 2012 v 23:09 | Reagovat

Zapojila bych se, bohužel zrovna na tyhle otázky nemám co inteligentního odpovědět. Krom té jedenácté – připadají.

2 Aidrien Assagir Aidrien Assagir | E-mail | Web | 21. prosince 2012 v 23:12 | Reagovat

Tak tyto otázky jsou bezesporu hodně zajímavé. O_O Jsem zvědavá, jak na ně tví pokračovatelé odpoví.

3 Benjamin Benjamin | Web | 21. prosince 2012 v 23:14 | Reagovat

[1]: Souhlasím.
Občas se snažím o takovéto řetězáky, ale většionu to skončí špatně.

4 Martin Maniaque Martin Maniaque | E-mail | Web | 22. prosince 2012 v 23:57 | Reagovat

1) Vytvořil bych hned několik barev a to způsobem stříbrná + nějaká (např. červená, modrá, žlutá, zelená, filaová ..)
2) "Co jsem udělal špatně?"
3) Budu utíkat, co to půjde. A když už nebudu moct a žádná spása nepřijde, obrátím zbraň proti sobě.
4) Ani jednu variantu neberu. Pokud by si to partner rozdal s mužem, bral bych to jako klasickou zradu a letěl by oknem. Ovšem pokud by se jednalo o opačné pohlaví, byla by to pro mě ještě větší potupa a letěl by dvakrát takovou rychlostí.
5) Ano. Už nejsem dítě, získal jsem takový ten syrový a skeptický pohled na svět. Zároveň se na mě nabalují zkušenosti a nově příchozí informace. Ale čím jsem moudřejší, tím víc nových otázek se vynořuje.
6) Vyberu si první možnost. A pak se ve snech zjevím svým nejbližším, ukážu jim ubrazy toho vraha a pomalu živé dostrkám k jeho odhalení a následnému potrestání. Já mu ukážu zač je toho duch.
7) Republika.
8) Jednoznačně Cthulhu z hororových děl H. P. Lovecrafta.
9) Rituální vražda způsobená znechucením společností.
10) "Spoutaných příteli, rebelů bratře, milenče prokletých básníků, v bouřlivých nocích zpívám také o tvojí slávě." Ave, Satan - S. K. Neumann
11) Nepřipadají, protože nemám nejmenší ponětí, o co jde. Vždycky se držím tak nějak mimo, nezabředávám do hnusu. Slyšel jsem nějaké zvěsti, ale opravdu nemám ani nejmenší tušení, v čem je problém, kdo stojí proti komu apod.

5 Angel Angel | Web | 24. prosince 2012 v 0:16 | Reagovat

1) Hm... Černá, červená a stříbrná. Protože je mám ráda.
2) "Počkat, to jako fakt?"
3) Zdrhat, sakra, zdrhat! xD
4) Kdybych si mohla vybrat, asi bych chodila s holkou, takže tu aférku... Holka-kluk. Jo.
5) Moudřejší? Nevím. Spíš... Psychopatičtější. Divnější. Míň a míň příčetnější.
6) Asi to první. Ideálně nic, ale já nemám potřebu se mstít. Možná bych tomu vrahovi i poděkovala. xD
7) Republika. (Anarchie!)
8) Ehh... Nekoukám na horory. Pak se moc bojím. Ale... Polednice? xD
9) Nejspíš bych zavraždila mou drahou T., taky jí tím už dost dlouho vyhrožuju, žejo. xD
10) Tak to nevím. Fakt ne.
11) Jo, připadají. Ale účastním se. Protože mě to baví. A pro zábavu cokoliv. Jo.

6 strigga strigga | 25. prosince 2012 v 15:16 | Reagovat

ad. otázka číslo 5: Nepřipadám. Naopak mi připadá, že se moje mysl z původně kompaktního tvaru rozpadá na spoustu malých drobných střepů, jejichž slepování bolí a já se pohybuju někde uprostřed toho chaosu a nevím, co si myslet. Moudrá je nevědomost...

ad. otázka číslo 11: členkou AK nejsem, nikdy jsem nebyla a být nechtěla, ale ty jejich naprosto zbytečné, neopodstatněné a rádoby-strašně-důležité hádky mě vždycky dostávaly :D aneb Kdyžmají malí lidé pocit, že aspoň v něčem můžou být důležitější než ostatní. :D

Ok, a už radši neodpovídám :D krásné svátky. :)

7 Adelaine Adelaine | Web | 26. prosince 2012 v 20:07 | Reagovat

Dělat ten řetězák asi nebudu, ale u té druhé otázky mě úplně hned napadlo "A kurva" :D

8 Adelaine Adelaine | Web | 26. prosince 2012 v 20:08 | Reagovat

Hm no dobře, tak já ten řetězák sakra udělám, jak to čtu. :D

9 Avis Avis | Web | 27. prosince 2012 v 13:46 | Reagovat

1) Myslím, že bych tu možnost nakonec nevyužila. Kdyby ano, tak smíchám všechny a vytvořím maximálně nepřitažlivý odstín hnědé. (Protože jsem patla :))
2)"Pustím všechny lidi..., dnes na žádnou hru chuť nemám."
3) Nohy na ramena... Nebo líp, na zem a rychle utíkat. :D
4) Jedna možnost za osmnáct, druhá bez dvou za dvacet, ale raději s opačným pohlavím. :I
5) Ne, ale snažím se sama sebe o tom přesvědčit. :)
6) První, já na pomsty nejsem. (Zatím :D)
7) Republika.
8) Jsem strašný strašpytel, takže asi nejoblíbenější by byla ta, která by neexistovala. :D
9) Za vstup do anglické Dolní sněmovny v brnění. :D
10) Vyseknu raději část z Dykova Osamělého večera:
A naslouchám teď s mrazným klidem,
jak hlas ten splývá s klekáním.
Já odpovídám věcem, lidem:
Je dobře, vždyť se nebráním!
11) Připadají... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama