Jedenáctkový řetězák 1/2

15. prosince 2012 v 17:31 | Destinaetus |  Řetězáky a další...pý-čoviny
Už je to týden co mě Cirrat navrhla jako hrdinného pokračovatele jednoho řetězáku. Normálně se jim vyhýbám, ale když to je nařízení od vyšší instance :P
Musím se uchýlit ke stejnému rozdělení na 3 články jako ona, protože do jednoho by se to všechno buď nevešlo nebo by to bylo nezajímavě dlouhé. (Jako by mý odpovědi jinak zajímavý byly že :D) A ted k samotnému řetězáku.


Ten se skládá ze tří částí:
- Napsat 11 věcí o sobě
- Odpovědět na 11 otázek
- Napsat 11 nových otázek pro 11 nových pokračovatelů

Pokusím se to udělat stručně, protože nemám rád nějaké vykecávání o sobě. Na to mám míru egoismu v genech až příliš nízkou, obvzláště pokud se mám rozsekat na 11 (!) otázek. Něco podobného jsem psal i v desetidenním řetězáku - konkrétně v Dnu druhém, takže toto berte spíše jako takové pokračování. I když se pokusím napsat něco nového, tak je i tak dost možné, že se budu v něčem opakovat a nebo naopak se něco změnilo. Tak tedy...


První bod je nasnadě - a to že nemám rád přehnaný egoismus. Nevadí mi když se někdo stará jen a pouze o sebe, protože když sám potřebuje help tak se po všech slehne zem. Ale takové to protlačování vlastní maličkosti a zdůrazňování svých potřeb druhým, to mi je proti srsti.

Nejsem nijak extra společenský člověk. Jasně, rád si zajdu mezi lidi, rád poznám nové lidi, rád se nějakým způsobem socializuju. Ale zároveň mám rád, když jednou za čas třeba celý den jen prosedím doma s čajem a žrádlem u dobrého seriálu.

V otázce žárlivosti jsem na první pohled taková rozpolcená osoba. Hlava a rozum říká "Desi! Nebudeš dělat hysterickou stíhačku!" Cit naopak nic neříká, protože jen rudne vzteky.
A pak přijde pan Freud který to rozsekne analýzou, že má domnělá a vykonstruovaná žárlivost je ve skutečnosti jen projev mé závisti a bujné fantazie, kde si má drahá polovička teoreticky užívá s někým, koho bych také chtěl do postele.
Složité, matoucí a přitom docela logické, ne :)

Vadí mi 13-14 leté zmalované holčičky, co si v autobuse sednou na zadní sedačky a celou cestu se hlasitě smějou stylem Chichi-chííí-kvík-chichi-kvík-chííí-chi-chi.
!!!

Dost často žiju svůj vyfantazírovaný svět ve své hlavě, než abych žil ten reálný. Snažím se ty dva světy nějak propojit, ale jde to ztěžka.

Co se týče postoje k ostatním lidem, tak začínám chytat něco jako flegmatismus či letargii. Jako zlogothácký puberták jsem se zajímal o to, co kdo poslouchá za hudbu, co nosí za oblečení, jaké filmy se mu líbí, jaké má názory etc. Dnes mi to je úplně jedno. Není za tím žádná cílená tolerance, duchovní očista ani jiná vznešeně se tvářící blbost, je to prostě....vývoj.

Můj spánkový režim musí trvat okolo 7 hodin. Když spím pouze 6 hodin, tak jsem celý den ospalý a nic neudělám. Když spím 8 hodin, tak jsem přechrápanej a také nic neudělám. Ale když spím pouze 7 hodin, tak při zazvonění budíku se mi přeruší nějaká fáze v mozku či co a celý den jsem ve stavu, který by se dal popsat jedním slovem - šok.

Nemám rád náboženské fanatiky a silně věřící lidi. Ale zároven nemám v lásce ani zaryté ateisty. Sice považuju víru v jednoho jediného boha za úchylnost, ale v nějakou vyšší moc přesto věřím.
Jednou se o tom (snad) více rozepíšu.

Snadno podlehnu lenosti. Pokřivené rčení Co můžeš odložit na zítřek, odlož aspon o týden se u mě dosti často stává realitou, aniž by se mi to líbilo.

Miluju prachy, nestydím se za to, jsem kapitalista do morku kostí.
Ale pozor, nezaměnovat s pragmatikem! Pragmatismus je podle mě slepá ulice.

Nemám moc rád takové ty novodobé hippíky, kteří v jednom kuse nadávají na dnešní společnost a přitom se ani moc nesnaží vyprodukovat něco užitečného. Pouze plnou hubu keců jak je všechno špatně a že celosvětový mír je jediné možné řešení.
A že sem jich už potkal. Fuj.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Démoni a pekelníci hledající zmrzačené duše

*Chramst* tvou duši!

Komentáře

1 Bels Bels | E-mail | Web | 15. prosince 2012 v 19:51 | Reagovat

Chichi- kvík :D:D
No. mám dojem, že co se týče spánku, já si kdysi vypozorovala nějakých 8,5-9 hodiny ale v konečným výsledku spím každej den jinak.. a možná podle toho taky vypadám :D

2 Em Age Em Age | E-mail | Web | 15. prosince 2012 v 21:24 | Reagovat

Ou, ty holčičky v autobuse mi taky vadí. Ony si už sedají? 8-) V domě, kdy jsem jezdila do školy busem, si i v prázdném autobuse namáčkly svoje tlusté prdelky k zadním dveřím a ať sebou buse mlátil jak chtěl, zůtly neoblomné. :D

3 es ef es ef | Web | 18. prosince 2012 v 21:49 | Reagovat

souhlas naprosto se vším, jen potřebuju víc spánku a peníze mě tolik nezajímaj. a ale jinak se úplně shodujem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama