Listopad 2012

Undergroundová láska

4. listopadu 2012 v 20:50 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Už jsem si myslel, že mě to nikdy nepotká. Po všech těch vztazích s dobou trvanlivosti jedné noci a všech těch nabídkách na vztah od hnusných holek. Už jsem si řekl, že na to prostě rezignuju a zaměřím se na důležitější věci. No, a hned druhý den prásk ho. Z obvyklé jedné noci se pomalu klube něco dlouhodobějšího.

Jen škoda, že si to nemohu užívat. Chtěl bych, vážně. Ale pořád mnou lomcuje strach. Strach z toho, že na to někdo přijde. Máme za sebou teprve 2 schůzky a už teď je kolem toho lží jakoby Made in CIA. Navíc to je můj první vztah, který se dá nazvat vztahem. Takže se vlastně teprve učím jako to je s někým být.
A k tomu ještě všechny ty starosti kolem. Finance, škola, finance, přihlášky na vysokou, zase finance, rodinná situace alá cvokhouse a ještě jednou finance. Miluju prachy, jsem dítko kapitalismem odchované, nestydím se za to a jsem za to možná i rád, ale o to horší je pro mě fakt, když ty milované korunky nemám. A s prací je to ještě horší, v takové prdeli světa kde jsem.
A to není sebelítost, kterou nenávidim. To je holý fakt. Tady je fakt na práci nouze. A přitom bych s takovou radostí chodil po škole někam makat a vydělávat si na vysokou.

Takže ten vztah, dá-li se to tak už nazvat, si kvůli tomu nemůžu naplno užít.
V pátek jsem s ním byl celý den a potkali jsem takové numero jeho přátel a známých, před kterými to tají, že by mi na ně prsty na rukách nestačili. To zase bude lží a výmluv. Nechci to vidět, až přijede ke mně. (To je nevýhoda toho, když bydlíte bezmála na konci světa a lidi nemaj nic jiného na práci než pomlouvat a řešit každou kravinu co se mihne na obzoru.)

A teď mám jeden velký strach z jednoho faktu. Když jsme se loučili, tak než jsem stačil nějak zareagovat, tak mi dával pusu na rozloučenou. Hezké, že? Jenomže to bylo na vlakáči hned vedle vlaku plného lidí (ani sem neměl odvahu se na ně podívat).
A je to ještě horší. Bylo na nás vidět i z autobusáku a to hlavně z místa, kde stál můj bus. Lidi nás sice neviděli, ale ten řidič asi tak na 80% ano. Jak to vím? Naprosto divně se na mě při nastupování díval. Fakt divně, tak jakoby zkoumavě. Přeci jen kombinace skinhead a buzerant v jednom není tak častá.
To by mi ani nějak nevadilo, kdyby to ovšem nebyl známej mého otce, který také jezdí s busem. Fotra jsem ještě od té doby neviděl, ale děsím se, jestli mu ten idiot něco nenavykládal. Už si tu připravuju nejrůznější výmluvy jak z pera Rosamund Pilcher.

Tyhlety osobní články budu muset silně omezit.

Sunset série

4. listopadu 2012 v 16:32 | Destinaetus |  Fotografie
Západ slunce ze 24.7.2009. Jo, docela dlouhá doba, že. Ale nějako mi zapadly ve složkách. Původně jsem se snažil vyfotit celý horizont, ale se svým chabým fotákem jsem se opravdu jen pokusil :) Takže mám několik dílčích fotek, které ještě potřebovali odstranit ten příšerný šum. Výsledek je stejně furt takový rušivý, ale nic lepšího s tím už dnes neudělám.
Celkem 6 fotek. Enjoy :)