Říjen 2012

Klipy: Prokletá čtyřka novoty

30. října 2012 v 14:52 | Destinaetus |  Klipy
As I Lay Dying - A Greater Foundation
Začneme jednou metalovou mlátičkou :) Kapelu jsem poprvé slyšel v nějakém pořadu na Primě (v názvu to mělo něco s pomerančem tuším) se skladbou Nothing left. Ihned sem si je oblíbil. A když jsem hledal diskografii, tak jsem se dohmátl i informace, že to jsou křestané! Jsem sice na to zvyklý od HB nebo Skillet, ale oboje tyto kapely jsou takové...slušnácké. Zatímco AILD jsou regulérní metalcore. A Greater Foundation není vyjímka.


Vzkaz v láhvi IV

29. října 2012 v 18:01 | Destinaetus |  Vzkazy v láhvi

Sobota 1.9. 2012
Už je to týden co jsem začal používat Duac gel a vypadá to, že poprvé po 6 letech budu mít obličej jako člověk a ne jako ekofarma na beďary. Třeba si ze seznamu mindráků odškrtnu jednu položku.
Ano, jsem si vědom že vás to strašně zajímá.

Čtvrtek 6.9. 2012
Vzpomínáte jak jsem skuhral v Já chudáček maličký? Tak už nemusím. Vše vyřešeno.

Sobota 29.9. 2012
Nedávno jsem si stáhnul poslední sérii Queer as folk, kterou jsem kvůli maturitě na rok odsunul. Dneska jsem si pustil první díl a nějako nechápu, proč jsem se na to tenkrát díval.

Sobota 27.10. 2012
Nevím co mě to popadlo, ale právě jsem definitivně smazal starý blog se starou identitou zvanou Deren. Nechával jsem to naživu, jako takovou tu vzpomínku, kde si můžete přečíst jak jste před x lety psali. Asi mě k tomu vyprovokovala Bels :D Přečetl jsem si její článek a tak nějako jsem také dostal chut se někam pohnout, takže prvotní kopanec náleží jí :) Dík :)

Neděle 28.10. 2012
Kdyby mi někdo řekl, že zrušením totohle blogu dostanu brigádu, byť mizernou, tak to tu mažu tak rychle, že by se přepisovalo v učebnicích fyziky o rychlosti světla. Vážně.

Pondělí 29.10. 2012
Buďto si ze mě jedna osoba dělá solidní prdel, anebo se fakt řítím do vztahu. A ani se tomu nebránim :)

Taky vás už serou spameři na TT?!

28. října 2012 v 13:06 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Nehodlám psát žádný dlouhý článek. Jen si potřebuju zanadávat.

Koho sakra zajímá, že už tak často nechodíte na svůj blog?
Koho sakra zajímá, jak máte nízké sebevědomí na 5 řádků?
Koho sakra zajímá, že jste blbý a nestíháte školu?

A tak dále, a tak dále a ještě jednou tak dále.

Když vidím takovýhle článek tak mě ihned prdne do hlavy ten facebookový obrázek, kdy na vrchu je ukázka něčí demence a pod tím je ten nakreslený chlap co na vás ukazuje dlaň (nebo někdo jiný) a říká Bitch, please.
Tudíž, jak vidím takovýhle úkaz, tak ihned píšu do komentu Bitch, please. Ale nemůžu tu být pořád. Není tu dobrá duše, co by mi pomohla? At dáme spamerům nějaký podnět, aby konečně začali šrotovat kolečka v tom svym mozečku a snažili se přijít na to, co se to děje.

Za případnou pomoc děkuji :)
Ať je sranda, ne.

P.S.:Jestli máte někdo v plánu mě osočit z toho, že jsem tohle dal do TT a nejsem o nic lepší, tak tu mám jednu velkou a šokující novinku. Tenhle článek jsem pod TT nezařadil. Nejsem socka.

Derpův příběh: Něco je špatně

28. října 2012 v 11:59 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Jako správný fb vtip také k dostání na mé fb stránce blogu :)

Kresba: Joker

27. října 2012 v 19:20 | Destinaetus |  Kresby
Jak jsem slíbil, tak činím. Výjimečně. Kresba, o které jsem minule mluvil, je konečně hotová. Profík by tam možná několik nedostatků našel (no, spíš by to celé nakreslil znovu), ale co - je to moje.
Snad se dokopu i k druhé kresbě, prozatimní pracovní název je Massacre dance, takže můžete hádat.

A dnes Joker. Původně to mělo být bez stínování, pouze pár čar na bílém podkladu. Ale ta jeho čepice vypadala tak nějak divně, tak jsem ji vystínoval. Tudíž jsem musel vystínoval i jeho oblečení a pozadí. Jen obličej jsem nechal tak jak měl být.
Ale stejně mám dojem že ten scan je nějaký světlejší než původní kresba, i když jsem to upravoval aby to bylo co nejvěrnější originálu.


Fotomontáž: Just flowers

22. října 2012 v 17:14 | Destinaetus |  Fotomontáže
Úprava fotky, kterou jsem dokončil už asi před 2 měsíci, ale až ted jsem na ni narazil a vzpomněl si, že jsem ji vlastně vůbec nezveřejnil. Jak se mi to ted hodí, že? :)
Někdo si už možná i myslel, že tenhle blog odešel na onen svět, ale kdepak. Akorát ted prožívám tvůrčí krizi. Na layouty ted nemám nápady a na články mě vždycky napadne pouze jedna nebo dvě věty a to na zveřejnění nedá. Dokonce mám rozpracovanýho Femoriana do soutěže u Temnářky, což je už tak dlouho, že už možná i skončila, ale Fem vypadal jak ošklivá gotická transka po špatné operaci změny pohlaví a nakřivo vytrhaným obočím, takže jsem to ani nedokončil. Možná jednou, až se naučim kreslit lidi (sakra, kolik let už tuhle větu říkám?).
Koukám že jsem se nějako rozepsal. Nicméně, mám rozdělaný ještě jeden výkres, kde už jen stačí dodělat nějaké to stínování. Nic složitého. Takže do konce týdne by to možná mohlo být.

A zpátky k dnešnímu výtvoru :)

Jako vždy po kliknutí velký náhled na Devu.