Vzkaz v láhvi II

11. května 2012 v 11:59 | Destinaetus |  Vzkazy v láhvi


Pondělí 23.4. 2012
Den, kdy jsem se dozvěděl rozpis ústních maturit. Modlil jsem se, at jsem mezi prvními v pondělí a mám to už za sebou. Bohužel, bylo to jen mé zbožné přání. Maturuju ve čtvrtek jako předposlední. Ale i tak jsem na tom našel jeden plus. Zkoušející už snad budou unaveni a nebudou tak obezřetní vůči chybám. Další zbožné přání.

Středa 25.4. 2012
Den, kdy jsem neudělal závěrečky v autoškole. Testy a technika dopadly dobře, sice s odřenýma ušima až do krve, ale mám to v kapse. Hranice úspešnosti v testech byla 85% a já měl 86%. Ale co, hlavně že to mám. Horší to je s jízdama. Ani mi to nezlehčil fakt, že komisař je bývalý ředitel ČSAD a můj otec je jejich řidičem.
"Na to že tvůj táta jezdí s autobusem bych od tebe čekal lepší jízdu!"
WTF? Vlohy pro řízení aut, případně autobusu, jsou dědičné?! Když jsme letos v biologii probírali genetiku, tak nám učitelka asi zapomněla říct pár detailů. Nejsem tedy adoptovaný?
"A na to že studuješ gympl by si mohl mít mnohem lepší výsledky!"
Koho mi to připomíná?! (Desíku, drž nervy na uzdě.)

Ale co, nebudu si stěžovat a házet vinu na ostatní. Podělal jsem si to vlastní nepozorností, když jsem si nevšim značky zákazu vjezdu.

Sobota 28.4. 2012
Den, kdy jsem psal Scio testy. Nutno dodat, že díky mé lenosti a nezájmu o to, abych měl v pořádku své doklady, byl toto můj jediný a poslední termín z celkových asi šesti. Skvělé ne? Takže pokud se jim neposere skenovací mašina a nevyhodnotí mě to s dobrou úspěšností, tak se mohu rozloučit s odchodem na vysokou do Prahy. (Chápete to? Do Prahy! Do Mekky holohlavých buzerantů!)
Ale aspon že mě humor zcela neopustil. Když nám rozdali papíry, zda všechno proběhlo tak jak mělo, tak jsem měl nutkání k otázce Rušilo vás během testu něco? napsat Výhled na toho pěknýho borce v první lavici. Ale usoudil jsem, že tohle asi na mysli neměli a radši sem tu propisku odložil.

Středa 2.5. 2012
Písemná část z češtiny. Stahují se temná mračna...

Taky jste psali téma Svět je tuze malý a o náhody tu není nouze?

Čtvrtek 3.5. 2012
Písemná část z angličtiny. Už se hřmí.

Představte si situaci. Máte již vyplněný celý záznamový arch na odpovědi. Už si jen kontrolujete. Pak si všimnete, že jste někde udělali chybu. Takže svou předcházející odpověd začerníte a zakřížkujete správné políčko. No, a pak si všimnete, že jste si spletli řádek.
Dokážete si představit ten pocit beznaděje, když koukáte na začerněnou odpověd, co by na 100% správně?

Pátek 4.5. 2012
Opravky v autoškole. Mám to!!! :D Jsem tak maximálně happy až to je téměř nelegální!

Ale nebylo to jisté. Jednou jsem si spletl směrovky a už sem si v duchu říkal Kurva, tak to zase nemám. Komisař měl opět hemzy o mém rodinném původu. Dokonce se mě ptal na můj prospěch na gymplu. Že nevíte co má společného průměr známek na gymplu a ježdění autem? Evidentně vše.
Nakonec učitel řekl "No, tak vylez z auta." a radili se o mě a radili. Nevím co té svini řekl, ale nakonec jsem to dostal. Celou dobu jsem na toho učitele nadával že to je kretén, ale tímhle si u mě hned zlepšil reputaci :)

Čtvrtek 10.5. 2012
Týden pryč a já k maturitě pořád nic neumím. Je na čase se před spaním začít modlit.

Pátek 11.5. 2012
Den, kdy jsem byl přijat do AK. Mezník v životě každého blogera.

A chci samozřejmě světový mír.
Cheche.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Démoni a pekelníci hledající zmrzačené duše

*Chramst* tvou duši!

Komentáře

1 Naira Naira | Web | 11. května 2012 v 12:46 | Reagovat

Jízdy jsou fušky a řešení původu je hovadina. Jo a nic se neboj, ve čtvrtek se dobře maturuje, to už se nikomu moc nechce dávat hnusné známky :)

2 N. N. | 11. května 2012 v 12:49 | Reagovat

Oprava - jízdy jsou fuška...už ani nevím, co píšu :D

3 Satine Satine | Web | 11. května 2012 v 13:24 | Reagovat

Pokud budu někdy řidičák dělat já, tak by se okolí mělo mít na pozoru, protože budu asi za volantem dost nebezpečná. :-D Gratuluju, že jsi to nakonec dal, i když ten učitel byl debil. A přeju hodně štěstí u maturity!:)

4 Lady Diabolus Lady Diabolus | Web | 11. května 2012 v 14:07 | Reagovat

Ta čeština vypadá docela drsně. Díkybohu mám oproti svým vrstevníkům výhodu, protože všichni ostatní píšou slohovou práci (čtvrtletní) nanečisto doma, jen já se na to vykašlu a mám jen jediný pokud ve škole. Pokud budu já někdy dělat řidičák... Špatně vidím, neodhaduji vzdálenost a mám nějaký typ poruchy soustředění. No nic. Maturity jsou pro mě ještě celkem daleko, ale vzhledem k tomu, že hodlám maturovat z dějepisu, se začínám docela bát...

5 Babe Babe | 11. května 2012 v 14:24 | Reagovat

muhaha! máš moc fajnou ikonu :D

6 Morticia Lehtonen Morticia Lehtonen | Web | 11. května 2012 v 16:13 | Reagovat

Co se mě týče, tak já se už teď modlím, abych nějak odmaturovala, protože tento rok jsem chyběla tak, že mi půlka učiva v mnoha předmětech chybí :D. Ale literatura a matika, to pro mě bude peklo i tak...
Ale budu ti držet palce, aby se maturita povedla a gratuluju k přijetí do AK! :-)

7 im. im. | Web | 18. května 2012 v 20:41 | Reagovat

A já budu řídit jedině Volkswagen Beetle s automatickou převodovkou, jinak nehraju. (To auto se mi líbí, to je jedna věc. Řadící páka je mi podivně nesympatická, to je druhá.) Mimochodem se přidávám  k seznamu gratulantů, taky vesele čekám... a snad se dočkám, pokud to půjde dobře, tak dokonce možná ještě letos xP

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama