Vzkaz v láhvi I

19. dubna 2012 v 15:43 | Destinaetus |  Vzkazy v láhvi


Vzkaz v láhvi, co to je? si ted možná kladete. Zkrátka a jednoduše jde o to, že do jednoho článku sepisuji více myšlenek, které by jako samostatné články jen spamovaly a nebo bych je vůbec nezveřejnil. Něco si možná přečtete už předem na mém fuckbooku, ale většina bude až tady :)


Středa, 11.4. 2012
Na jedné hromádce se na mě mračí maturitní otázky a na druhé se na mě směje čistý papír a ořezaná tužka. V životě člověka jsou těžké volby.

Jsem asi jediný člověk v tomto vesmíru, který dělá autoškolu již 5 měsíců a pořád neumí jezdit ve městě. Závěrečky jsou stále v nedohlednu.

Den blbec. Abyste pochopili je třeba znát základní fakta - mám pierc (hrot) v bradě a před každým holením si ho vyndávám.
To si takhle doholím xicht, nasazuju si zpátky pierc a v tom mi ten hrot nějak vypadne z prstů. Jsem v pohodě, protože jsem prozřetelně zašpuntoval umyvadlo (Což je zásada číslo 1 - zašpuntovat umyvadlo když nad ním manipulujete se svým piercem). Ale co se nestane. Pierc se nevím jak sklouzně po obvodu celého umyvadla a nakonec zaletí přímo do té díry na odtok pod kohoutkem.
R.I.P. hrote

Čtvrtek 12.4. 2012
Stačí jedna návštěva drogerie za účelem nákupu nutně potřebných věcí a sen o koupi nových letních bot se rozplyne jak mrtvola v kyselině. To aby se člověk pomalu vrátil do středověku a přestal se mýt.

Pondělí 16.4. 2012
Pokaždé když si čtu cokoli básnického...jedním slovem - poezii, tak si musím vypnout hudbu. Nedokážu vnímat hudbu a zároveň psané slovo. Závidím vám ženský, že dokážete více věcí najednou.

Našel jsem u Bels v zápatí dokonalý citát. Z důvodů a příčin podpořených depresemi o kterých se nechci bavit, ho kradu :)
Není nic tak bolestivé,
abychom přestali žít,
není nic tak dokonalé,
abychom přestali snít.

Úterý 17.4. 2012
A já si už myslel, že mánie s hokejistama je konečně v trapu. A co na mě na fuckbooku nevykoukne? Kluci! Letos vyhrajem pro vás!
K tomu prostě nemám slov. Bych se musel zase nasrat.

Čtvrtek 19.4. 2012
Den, kdy jsme vyvěsili tablo.
Když opomenu fakt, že fotografka odflákla focení (ale zase pravda, že to pak uspokojivě nahradila při retušování :D), tiskárna blbě vytiskla a nařezala fotky (blbé barvy, hlavy ořezané do čela - sleva 100 Kč z 250) a jako podklad je růžová (na fuckbooku se říkalo organza, ale jak mám kurva vědět že to je růžová?!), tak se i docela vyvedlo. Nicméně má fotka je už zveřejněná Tady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Démoni a pekelníci hledající zmrzačené duše

*Chramst* tvou duši!

Komentáře

1 Achája Eressiel Achája Eressiel | Web | 23. dubna 2012 v 14:05 | Reagovat

Organza není barva ale určitý druh látky;-)
Škoda tvého piercu...
A abych pravdu řekla, fotka je taková úsměvná:-)Ale příjemně:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama