Coming out part two

4. listopadu 2011 v 22:11 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Když jsem sepisoval Part one, tak mě ani ve snu nenapadlo, že Part two bude tak brzo. Ale víte jak, jsem maturant a tím pádem jsem měl stužkovací večírek...včera.
Byl na téma Retro a musím říct, že některé dívky v retro stylu vypadaly líp než normálně. Ale o to tu nejde.


Chtěl jsem si koupit nový kabát na zimu, ale už nemusim. Jeden nový už mám - z ostudy!


Ale nebudu předbíhat a povykládám vám to pěkně popořádku.
Nejdřív bych se s vámi chtěl podělit o trefnou hlášku mé spoluažky. Připravovali jsme v intrácké jídelně chlebíčky. Já na ně dával šunku a měl jsem dotaz, kolik plátků tam mám dávat. Na to spolužačka odpověděla Dej tam hodně. Svině musíš krmit! Nyní přeskočíme pár nepodstatných hodin. V 18:00 jsme s tácy žrádla vyrazili na místo konání. Připravili jsme výzdobu, udělal Happy birthday pro spolužačku, která měla narozeniny, za což nás všechny pozvala na vodku. Oficiální začátek byl v 19:00, ale kámošky, se kterými peču celé 4 roky přijely až ve 20:00 (děkujme spojům ČSAD). Osvětlil jsem vám scénu a můžeme pokročit k samotnému problému.

Jelikož kámošky, budeme je zde nazývat jednoduše X a Y, už před příchodem vypily litr sangrie, tak mne dotáhly k baru a začaly mi objednávat absinthy, abych je dohnal. Ten zpropadený driják začal ihned účinkovat, takže chronologický slet událostí po mě vážně nechtějte. Ani nevím jestli samotné stužkování bylo před nebo až po ostudě. (Máme bílo-fialové stužky. Dostal jsem zlatou medaili odvahy za to, že jsem 4 roky vydržel jako jediný muž ve třídě. A každému stužkovanému se kromě potlesku dělala i mexická vlna, vtipné) Dost nepříjemné bylo setkání s barmanem Čau, tak ty seš ten jedinej borec ve třídě? bla bla, během těchto slov jak magnet čuměl na poprsí X, ale nadrženě přitom osahával mě. Divné.
A pak asi prvním krůčkem k oné ostudě bylo objednávání dalšího absintha, kdy mě začala nabalovat jakási holka z gymplu ze třetáku. (Nabalovat? Nevím. X mi to říkala). Proto jsem jí ihned řekl Sorry, já sem buzerant. Na to se o mě začal podezřele zajímat její přítel a hladil mě po ramenou a tahal za šnůrku od mikiny. Ještě jsem měl nějakou soudnost, tak jsem raději odešel abych něco nevyved. (Ted zpětně toho lituju :P)
Na to jsem si vzpoměl co mi říkal odpoledne jeden gay kamarád Tak se tam zkousni s nějakou spolužačkou, at máš i zkušenosti s holkama! :P No a co myslíte že se stalo? Kousal sem se s X. Minimálně 2 lidé nás viděli. Ale to bylo ještě nic. Poté jsem se kousal s Y na pohovce. Ale jak! Já ležím na ní, líbáme se, všichni na nás čuměj, včetně učitelů a třídní, někdo nás fotí a překazí nám to slova Hele, nechte si to na jindy.
Navíc si nemohu vzpomenout komu všemu jsem řekl, že jsem buzna. Pamět mi napovídá že minimálně čtyřem lidem. Ale znáte rychlost drbu - 300 000 osob za minutu.
Samozřejmě byli i takové momenty, jako když jsem něco valil do učitelky na latinu. A hádejte - nepamatuju si co. Ale dneska byla v pohodě, takže snad žádný extra teror.
Nebo když jsme seděli venku a přišla tam parta borců v čele s mým "spolužákem" z autoškoly. Pamatuju si akorát otázky Ty seš teplej? a Ty šukáš s chlapama? a stejnou odpověd Jo. Ostatní mi zatemnil alkohol. Ale asi to nebyli zrovna tolerantní lidé. Vlastně určitě nebyli. Ve středu je další hodina, děsím se děsím.
Ted sem si vzpoměl jak si mne a X našel přítel gymplačky od baru a byl k nám oběma nějakej přítulnej. Alkohole! Alkohole! Proč si mi ukrad detaily?
Zmínil jsem se, že jsem za ten večer vypil 1 vodku, 4 nebo 5 absinthů a 2 sklínky šampusu?
Na intru mne záchodová mísa pasovala na ožralu. Pohled na napolo strávené chlebíčky a česnekové jednohubky není pěkný. Ale né abyste si mysleli, že jsem nějaký zarytý abstinent. Poprvé jsem se opil ve třetí třídě. Obvzláště pohled na to, jak jsem si v sedě a po tmě na podlaze rozvazoval glády musel být vtipný. Ale návrat na intr je část dne, kterou si už vůbec nepamatuju a jsem jenom rád.

Celý dnešní den ve škole mi dělaly společnost strašně nenápadné pohledy spolužaček, které si bez přestání něco šuškali jak babky na trhu. Nebo spíše jako detektivové. Hledali očité svědky, fotografické důkazy a sestavovaly je do souvislého scénáře, který by mohli prohlásit za oficiální a poslat ho dál po škole.
Nejhorší pohled na spolužačky byl, když vytáhli krabici se zbylými chlebíčky a svačili. Můj žaludek byl jak na horské dráze.
Prostě jsem ted hlavní téma všech drbů a legend - aspon ve třídě.

Tenhle článek nepíšu proto, že bych se chtěl nějak chlubit jak jsem se luxusně ožral téměř z vody a bravurně doblil záchod. Ale protože mi celá záležitost jako celek docela komplikuje docela dost věcí a potřebuju se z toho vypsat a utřídit si v hlavě, co sem to vlastně dělal a komu se mám eventuelně vyhýbat. Prozatimní skóre je: celá třída, učitelský sbor, přítel od X, přítel od Y, gymplačka od baru s přítelem, barman, autoškola, vychovatelky z intru.

A to se teprve rozpomínám.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Démoni a pekelníci hledající zmrzačené duše

*Chramst* tvou duši!

Komentáře

1 Polgara Polgara | Web | 4. listopadu 2011 v 22:26 | Reagovat

Když si mi na chatu psal, jak to probíhalo, vypadalo to vtipně, ale teď si tak říkám, že tohle tvoje vystoupení bude mít ještě dohru. Nu, spíš by si měl vypsat, komu se nemusíš vyhýbat. :-( Ale snad to nebude tak zlé. Každej jsme podobným způsobem někdy ulítl.

2 nel-ly nel-ly | Web | 4. listopadu 2011 v 22:48 | Reagovat

Nejlepší kamarád je gay a nejdelší kamarádka do něj byla dlouho zamilovaná, to už ji naštěstí před lety přešlo, jenže taková ta přitažlivost /hlavně, když těch kluků je kolem nás víc a násobí to fakt  gay baru z rohem/ - její dlouholetý přítel na toho kamaráda žárlil, smozřejmě, trvalo mu to dlouho, protože si s námi měla prostě říct to, co s ním nemohl (u mě nevadí, jsem taky holka), ale myslím, že to je většinou spíš taková ta neznalost a vědomí, že neochopíš, co si povídaj, než něco, co by mohlo tvým kamarádkám zkazit vztahy - toho bych se tolik nebála, ostatně, pro ně jsi v tomhle taky kamarádka (nemyšleno urážlivě)

co se týče líbání s kdekým a s kdečím? pamatuju si, jak jsem na oslavě svých narozenin skončila v rohu nejdřív s jedním kamarádem a pak s druhým /jsou dva roky šťastně registrovaní/ no a nakonec s kamarádkou O..O (což mimochodem bylo opravdu mnohem lepší :D) - jsme mladí, tohle se stává a budeme mít na co vzpomínat a ještě se dost zasměějem, jen před dětmi a rodiči pššt :-!
kocovinu nezávidim

3 nel-ly nel-ly | Web | 4. listopadu 2011 v 22:49 | Reagovat

- jestli to nedává smysl, přejedla jsem se medovníkem :D krom toho se mi dneska sekaj klávesnice a hlavně áčko :-/

4 Achája Eressiel Achája Eressiel | Web | 5. listopadu 2011 v 11:03 | Reagovat

Musel na tebe být vskutku zajímavý pohled, jak jsi se rozjel. A většina svědků asi vůbec neví, co si o tobě a tvé orientaci myslet, že:-) Inu doufám a fandím, ať se rozpomeneš a ať se to bez větších problémů pořeší:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama