Výčitky svědomí jsou více než na místě

6. října 2011 v 13:43 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Ve filosofickém semináři jsme probírali buddhismus a došel jsem k jednomu jedinému závěru - závidím buddhistům. To jak se dokážou nad vše povznést, stát se těžkými flegmatiky a nenechat si ničím kazit den.

Maturita sedla do buldozeru a razí si cestu, aby mi "zaťukala" na dveře. Ale co, nebudu si tady stěžovat jak nemám čas, jak nestíhám, jak je vše těžké - jako někteří moji spolužáci. Ve skutečnosti čas mám, nudím se a je to lehké.

Mám dojem, že procházím něčím, co se dá označit jako opožděná puberta. Vždy jsem byl více "dospělý" než mý vrstevníci, z jejich oplzlých vtipů jsem pouze obracel oči v sloup a jejich honba za dobrým šukem mi byla k smíchu. Jenže nyní pocituju, že v poslední době se za tím dobrým šukem ženu já. Takže budto se ve mě probudila puberta, nebo jsem začal žít. Haha

V historickém semináři se nade mnou bohové slitovali a nepřišla na mě řada s prezentací. Matematici měli strohé a obyčejné prezentace. Pouze lidi z naší humanitně-jazykové třídy měli krásné a vzorové prezentace. Musím tu svou dopilovat a zlepšit - abych udržel renomé, přeci.

A stal se ze mě závislák na ledové kávě. Yeah!

(Jaký je vůbec účel internetových deníčků?)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Démoni a pekelníci hledající zmrzačené duše

*Chramst* tvou duši!

Komentáře

1 Cirrat Cirrat | Web | 6. října 2011 v 16:23 | Reagovat

Účel? Pro mě je to exhibicionistická externí paměťová jednotka - už jsem tu několikrát hledala, co se kdy stalo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama