Můj pohled na buzerantské adopce

8. října 2011 v 17:56 | Destinaetus |  Úvahy aneb Vyschlá studna
Tak tu máme pokračování mého článku Buzeranství očima buzeranta. Nepřímo jsem tam slíbil, že se vyjádřím k adopcím, ke kterým mám kladný, ale i záporný postoj. Nejdřív ale ve zkratce připomenu odstavec, kde jsem tu naši menšinu rozdělil na dvě části.
A to na gaye, kteří nemají potřebu se odlišovat a ve stádu ovcí si je spletete s heteráky. A pak ty naše "blondýnky", ty zženštilé buzíky, u kterých to je jasný i ve tmě.


Pokud dítě dostane k adopci pár z první kategorie, tak nemám problém. Že tam chybí vzor rodiče druhého pohlaví? Vždyt kolik máte rozvedených párů s dětmi, dnes už jich je spíše většina. Měli jste někdy dojem, že dětem svobodných matek drasticky chybí mužský vzor? U některých možná trochu ano, ale u většiny to nepoznáte. Když si dítě nemůže najít vzor mezi rodiči, tak si ho najde jinde.
Nebo že dítě homosexuálů je automaticky také homouš? Prosím vás, přečtěte si studie a průzkumy, kterých je plná internet. Z heteráka homouše neuděláte a naopak také ne. A kdo tvrdí že ano, tak tomu je třeba rozbít...jeho bludné představy. Potomek si během puberty tak maximálně jednou či dvakrát zaexperimentuje se spolužákem či spolužačkou, případně ve skupinovem sexu bude uvolněnější a bude tam s ním větší sranda, ale to je možná tak všechno. Pak zase bude lovit v tom hetero světě.
Že se mu ostatní děti budou smát? Děte, děti se smějí úplně všemu. A právě díky jejich neznalosti dospěláckých zvyků a názorů jsou tak extrémně upřímné a vyblitě sladké. Pokud někdo nebude dítě učit k nenávisti ke gayům, tak se dítěti s homo rodiči smát nebude. Je to o výchově. Kdyby jste například vyrůstali v rodině s názory "Cikáni sou špinavý svině", jaká je šance že by z vás vyrostl rasista? Téměř 100% že? Ale to už je spíše o tom, že málokterá společnost snese odchylky.

Ale pokud by dítě bylo svěřeno k adopci buzíkům z druhé kategorie. No, to už bych je tak vášnivě neobhajoval. Zženštilé buzíky (a vlastně všechny zženštilé muže) nesnesu ani na stejné straně chodníku, natož jim svěřit dítě! To by byl opravdu chudák!
Pokud dostanou do péče dvě lesbičky, tak bude mít dítě především ženský vzor. Pokud ho dostanou do péče gayové první kategorie, tak bude mít hlavně mužský vzor. Ale když ho dostanou buzíci? No, snažím se přijít na ten dominantní vzor, ale nějak na žádný nemůžu přijít. Já sám bych byl hodně zmaten jak je jako dítě charakterizovat. Dítě od rodičů sice nepřejímá sexuální orientaci, ale návyky a chování ano. A když bude mít jako vzor uchechtaného blond šampona, tedy DVA uchechtané blond šampony, tak mi přejíždí mráz po zádech v pravidelných intervalech.

Těžko říct jaký ortel vyřknout ohledně homo adopcí. Dítě vychovávají i hetero šampon s šamponkou a i oni dokážou vychovat normálního jedince. Zkrátka je to celé o výchově, ale vliv rodičů bych raději neopomíjel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Démoni a pekelníci hledající zmrzačené duše

*Chramst* tvou duši!

Komentáře

1 Naira Naira | Web | 11. října 2011 v 14:31 | Reagovat

Je to diskutabilní, protože každý reagujeme jinak, proto nějaké přesné verdikty nezle vyřknout. Nicméně se průzkumy shodují, že homosexuální rodiny jsou mnohem harmoničtější a proto jsou pro výchovu dětí vpodstatě ideální. A zženštilé chlapy nesnáším už jenom když začnou něco povídat...někteří bohužel neumí ani normálně mluvit, muck...

2 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 25. října 2011 v 23:01 | Reagovat

Nad dopadem adopce "druhou kategorií" jsem vůbec neuvažovala. Ale tak nějak to vážně zní, že by to pro dítě nebyla zrovna ideální výchova. Na druhou stranu by bylo zase trochu nespravedlivé, povolit to jednomu páru a druhému ne jen kvůli tomu...

3 Marian Marian | 9. ledna 2012 v 21:25 | Reagovat

just relax

4 Yasminn Yasminn | E-mail | Web | 16. října 2014 v 22:52 | Reagovat

S argumenty souhlasím, se závěrem ne. Adoptivní rodiny bývají snad až do 18. roku dítěte sleodoány a kontrolovány, zda se má dobře a výchova je konstruktivní, takže bych si s tím nedělala moc starosti. Řekla bych, že šance mít idiotské homo-rodiče je menší, než mít idiotské hetero-rodiče. A snad bych i byla raději, kdybych měla za rodiče šampónky (které nesnáším taky), než nikoho a být v děcáku.

Takže já jsem jednoznačně pro.

A zase - je to o lidech, ne o zákonu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama