Music are you: Každý má svou spřízněnou hudbu

3. září 2011 v 11:22 | Destinaetus |  Hudba aneb Symfonie kletby
Nestává se moc často, že by mě zaujal nějaký projekt či soutěž, ale Music are you od Adelaine Pierce má něco do sebe. Jde o to, že si na blog přidáte pár songů, které vás něčím charakterizují. Nebudu zde parafrázovat o čem celý projekt je, proto použiju její vlastní slova:
Každý, kdo si poslechne vaše písničky a přečte její slova by potom do komentáře zkusil napsat dojem. Prostě kdyby vás naprosto neznal (což třeba taky nebude) a měl by vás poznat podle těch písniček, tak jací podle něj jste.
Zároveň je to docela dobré i pro autora článku, pro jakýsi ujasnění a taky je pak určitě zajímavý číst, jak na lidi podle toho působíte.
Jakmile jsem si to přečet, tak mi bylo jasné že se musím zúčastnit. Kritizování druhých je taková moje úzkostlivě tajená úchylka :P
Pokud i vás její projekt zaujal, tak bližší indo máte Zde.

A nyní pár slov k mému výběr hudby. Je těžké vybrat 3-6 písniček. Někdy vás zaujme skladba jako celek, někdy pouze melodie, někdy pouze text, někdy pouze část songu. A každý má podvědomé sklony sám sebe idealizovat. Navíc ke každému vypíšu libovolnou část textu, která mi padne do oka jako první. Ale víte jak, lyrics se musí brát jako celek :)
A na pořadí songů neberte žádný zřetel :)

Fireflight - Unbreakable (Lyrics)

Now I am unbreakable, it's unmistakable
No one can touch me
Nothing can stop me


Mankind is obsolete - Puppet (Lyrics)

Because I'm not some puppet anymore
And I won't follow anymore
I've left these games for something more

Dimmu Borgir - Gateways (Lyrics)

Be the broken or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the doors
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands

T3RROR 3RROR - Blindness (Lyrics)

There is a place for you and me
Whitin a world of fantasies...

Enya - Orinoco flow (Lyrics)

Let me sail, let me sail,
let the orinoco flow.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Démoni a pekelníci hledající zmrzačené duše

*Chramst* tvou duši!

Komentáře

1 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 22. září 2011 v 23:02 | Reagovat

Tvrdá slupka, měkké jádro...jdeš za tím, co chceš, ale sem tam se zasníš.

2 ScaSha ScaSha | 16. září 2015 v 19:32 | Reagovat

Uhm... vzhledem k tomu, že polovinu videí se (alespoň mě) nepodařilo přehrát, můj názor bude značně nekompletní. Ovšem... Bude. To je hlavní. Tákže: Zajímáš se o svět. Tohle by měl nejspíš dělat každý, ale jen málo lidí to skutečně dělá... Možná ani ty to neděláš příliš často, ale přece. Jsi vyznavatel svobody (Ok, to by měl taky dělat každý, ale poslední dobou mám dojem, že to vlastně nikdo nedělá a lidi se prostě nechtějí svobodně rozhodovat... takže díky). Možná někdy přespříliš trpíš sebelítostí, což bývá na škodu (četls Dalajlamovu kočku? Když jsem se snažila zformulovat tuhle myšlenku, jako první mě napadlo polykání chlupů...). Máš sklony být v některých věcech trochu bezohledný vůči světu a/nebo ostatním. Reprezentuješ se zásadně jako tvrďák (nevím, jak to jinak popsat - prostě si lidi nepouštíš tolik pod kůži). Máš rád černou - vím, že tohle máš napsaný už ve svym popisu, ale kdybych to už nevěděla, tak bych to těď usoudila. Vážně.
Krom toho seš taky dost nekompromisní a možná taky spoustu dalších věcí, jenže těmqa už si nejsem tak jistá a některý docela určitě nevim vůbec. Anebo jsem celou dobu mimo.

3 ScaSha ScaSha | 16. září 2015 v 19:33 | Reagovat

Jo a jen tak mimochodem - díky za skvělou novou hudbu k poslouchání ^_^.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama