Srpen 2011

Fotomontáž: Tree reader

22. srpna 2011 v 6:00 | Destinaetus |  Fotomontáže
Foto mé sestry, jak pózuje s knihou Válka s mloky pod stromem na naší zahradě. Dá se říct, že už dokonale chápu fotografy, kteří musí pracovat s natvrdlými modely. Sestra potřebovala profilovou fotografii na facebook a musel jsem jí fotit snad celé odpoledne. To bylo tygřích pohledu, fetáckého objímání stromů, mazlení s kočkou...
Efekt s pergamenem to vždycky jistí :)


Interview s panem Hajzlpapírem

21. srpna 2011 v 18:06 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Podařilo se mi zastihnout pana Hajzlpapíra, který našel ve svém nabytém diáři místečko pro mě, abych mu mohl položit pár otázek. Chcete se dozvědět něco více ze života toaletních papírů? Jaké radosti a strasti přináší tento životní úděl? Pan Hajzlpapír odpovídá.

Recenze: Mankind Is Obsolete

21. srpna 2011 v 13:44 | Destinaetus |  Recenze
Fuck self-destruction and fuck useless guilt

Věta z textu Silent killer, která podle mého vystihuje celou kapelu. Mankind Is Obsolete (může být přeloženo jako Lidstvo je zastaralé) je kapela, z které budete mít rozpačitý dojem. Její poslech se hodí jak pro deštivé dny ve společnosti chmurných myšlenek, ale stejně tak dobře i pro slunečné dny vyplněné rebelstvím.
MKIO je kapela, která se potácí na hranici dvou propastí. Jedna propast symbolizuje smrt, beznaděj, méněcennost. Druhá přetéká radostí, chutí k životu, naplněním. Dohromady máte pocit, jako byste se váleli v blátě s vůlí se znovu postavit a bojovat. To se odráží i v textech a názvech písní.
Jednu dobu máte dojem, že posloucháte rockovou záležitost, poté se přitvrdí a přehodnotíte hudbu spíše na metalovou. Ale pořád přemýšlíte, zda to není spíše industrial. MKIO je zkrátka taková směska nejen pocitů, ale i žánrů. Charakteristický je i hlas zpěvačky, hlavně jeji hybrid mezi klasickým zpěvem a growlem. Sice holka jenom přitvrdí na hlase, ale zní to zajímavě.

Buzeranství očima buzeranta

18. srpna 2011 v 22:03 | Destinaetus |  Úvahy aneb Vyschlá studna
Gay pride v Praze už sice skončila, ale po přečtení článku od Lúmenn Tak jste jiní nebo nejste jiní? jsem se rozhodl, že napíšu i svůj vlastní názor. Nebojte se, do Lúmenn se nebudu nijak navážet (jak mám u reagujících článků ve zvyku), jde pouze o takovou odpověd na otázku v nadpisu v jejím článku.

Takže jsme jiní nebo nejsme jiní? Ano i ne. Ta naše malá teplá menšina se dělí na dvě části, které dokonale popsala jedna slečna na facebooku. Jsou homosexuálové, kteří jimi jsou, protože jsou homo. A jsou homosexuálové, kteří jimi jsou, jen aby měli co vytrubovat do světa. S malou dávkou skromnosti se řadím do první kategorie.

Sračka v celofánu, ale přesto žádné TT

15. srpna 2011 v 21:59 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Jen dávám vědět že žiju, nebo se o to aspon snažím. Jednou jsem se zapřísáh, že si to tu nepohřbím depresivníma článkama typu Já sem chudáček, celý svět mě nenávidí bééé. Ale člověku prostě pomůže se vypsat a vyblít srdce do kýblu, takže mě tu máte. Spíše než vyplakat žiletky bych si potřeboval postěžovat.

Cítím se jak v tom kýblu plným sraček, ve kterým někdo míchá rezatou sekyrou. Jednou mám dobrou, ba přímo skvělou náladu, jindy bych jen ležel a ležel a ležel, dokud by někdo mé tělo neprohlásil za mrtvé. Důvody, proč si tak připadám:
1) Tento školní rok budu maturovat a má příprava je...no prostě ubohá, to se jinak popsat nedá.
2) Děsím se toho, s kým budu bydlet na intru. Tohle je bod, na který by se dalo napsat hodně nadávek a urážek - hlavně na adresu mého dosavadního spolubydlícího.
3) Nevím, jak přežiju celý rok bez sexu. Člověk si na tu zábavu rychle zvykne.
4) Mé čtení povinné četby tak nějak stagnuje.

A tady přichází na řadu začarovaný kruh mých řešení. Zjistil jsem, že onu skvělou náladu mívám, když nepřemýšlím, prostě vypnu mozek. Z toho důvodu se buď dívám na seriály pozdě do noci...tedy, spíše brzo do rána. V tomhle případě ale nestíhám číst povinnou četbu. Nebo si najdu nějakou činnost v domě či okolo domu (což má nejradši má matka), ale to jsem pak večer tak unavený, že jdu naopak brzo spát. Tudíž taky nic nečtu. A když už se mi podaří vzít do ruky knihu a číst, tak na konci kapitoly, kdy si dám 5 minut pauzu, aby si oči odpočinuly, se zapřemýšlím a musím jít dělat něco jiného. Pomohl by tomu všemu bod číslo tři, ale v takové díře ve které bydlím není možnost, ani v té díře kam chodím na školu - jeden z důvodů proč se těšim na vysokou.
Naprosto idiotský problém.

To je hrubý náčrt toho, co poslední 3 týdny dělám a do konce prázdnin asi i jediný plán.

Pouze lhář nesleduje porno

3. srpna 2011 v 16:37 | Destinaetus |  Úvahy aneb Vyschlá studna
V péčku jsou díry!
Pravila naše fyzikářka při výkladu polovodičů (myslím). Následováno výbuchem smíchu lidí, kteří odolali spánku a poslouchali ji.