Červen 2011

Recenze: The Birthday Massacre

23. června 2011 v 20:49 | Destinaetus |  Recenze
Dnes jsem si vybral poměrně neznámou kapelu - a to narozeninové vrahouny z Kanady. Žánrově se řadí k tlupě synth-rock, takže o různé elektronické zvuky až melodie v pozadí není nouze. Ohledně dojmu, který posluchač získává, bych je možná přirovnal k My Chemical Romance nebo s kapkou ostychu i k Billy Talent. Po hudební stránce jsou dost podobní kapelám jako Ayria nebo Helalyn Flowers.

Wingardium dementia!

22. června 2011 v 17:45 | Destinaetus |  Úvahy aneb Vyschlá studna
Magic_by_imagi
Při vymýšlení nadpisu jsem si vzpomněl na spolužačtino kouzlo Viagrum bagrum. Úsměv? Ne? Fajn.
Ačkoli se považuji za pohana, tak s magií nemám nikterak velké zkušenosti. Takže ode mě opravdu nečekejte nějaké tajuplné a temné rituály na přivolání peněz a lásky.
...Taky jste si ted uvědomili životní priority průměrného evropana 21.století? Peníze, práce, bydlení...a stále ta naivní touha po lásce. Hm, nejsme na tom ještě tak hrozně - si dovolím říct.
Ale zpátky k pokusům a hokusům. Jelikož se mně často stává zásek uprostřed článku a nedokážu dokončit myšlenku, tak si to (ne)pěkně a (ne)úhledně rozdělím do pár odstavců. Nuže.

Free icons 1 (Home)

13. června 2011 v 17:42 | Destinaetus |  Drobná grafika
Pro jistotu to napíšu: To, že je v nadpisu napsané Free, ještě neznamená, že ikony můžete vydávat za své vlastní! To opravdu nesmíte!
Jak jsem slíbil, tak činím. Potřebuju opravdu trénovat ty grafické serepetičky, poněvadž mi moc nejdou. Ostatně, o tom se se ted můžete na vlastní oči přesvědčit :) Nenapadlo mě nic lepšího, než začít s čudlikem Home. Dneska jsem potřeboval hlavně zjistit, jak nejlépe celoplošně měnit barvy.
A nyní slíbené íkonky.


Kytara v novém provedení

12. června 2011 v 22:02 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Minulý layout byl moc světlý, nevím co se mi honilo hlavou, když jsem ho vytvářel. Asi jsem byl zrovna zdegenerován učením do myšlení normálního člověka (haha)
Tohle je v podstatě ten samý, jen tmavší a s jiným obrázkem. Ve skutečnosti už mi zevluje ve složce asi tři neděle, ale nikdy se mi nechtělo pachtit s tím menu. Ale dneska jsem se do toho konečně pustil...asi za to může ten včerejší nával endorfinu. A ten paznak v avataru? Žádný skrytý význam v něm nehledejte. Prostě jsem chtěl procvičit perokresbu (haha podruhé).
Mimochodem, asi brzo přibude nějaký free fialový layout, našel jsem krásné obrázky :) Navíc, po vzoru Blanch a kvůli potřebě tréninku v detailech, začnu vytvářet i drobnou grafiku. Mám takový naivní sen, že bych si možná mohl vytvořit i vlastní sady brushů, rámečků pro avatary a patterny. Nějakou tu "vizi" už mám (haha potřetí). No, ale to je ve hvězdách.

Odešel jsem z KS

2. června 2011 v 17:28 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Nemá cenu to tu nějak spešl rozebírat a jen vám šoupnu odkaz.