Květen 2011

Titulek článku nesmí být prázdný...ale ted prázdný je!

29. května 2011 v 19:18 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Chtěl bych psát. Ale zahrnovalo by to něco z osobního života. A jak vím, tak si to zde čtou lidé, u kterých nechci aby to věděli. Co s tím? Řeknete mi ty vaše trapný fráze "Kašli na ně. Je to tvůj blog. Piš co chceš". Ale co když to tu nakonec najde i někdo ze sorty lidí, kteří mě nesnáší? Víte jaká to tu je pro ně pokladnice? Stačí si trochu zahledat a můžou mi dokonale zničit i ty zbytky společenského života co mi zbývaj.
Nejradši bych to tu ukončil, zrušil, smazal. Už nikdy víc se sem nevracet. Začít jinde s čistým štítem.
Ale já už nechci znovu končit. Identita zvaná Destinaetus se mi více méně líbí. Funguju tak i na DeviantArtu, na VampireFreaks...částečně na Facebooku. Tenhle blog už má nějakou hostorii. Infantilní slash autorka by prohlásila, že k tomu blogu už mám i nějaký vztah.
Ale sakra, občas mám opravdu chut se vypsat, zanaříkat a zanadávat...ale tady to prostě nejde!

A navíc, víte jak jste mě v minulém "článku" nehorázně NASRALI?! Napíšu tam nevim kolik bodů a vy z toho vypíchnete jen ten jeden, kde váhám nad existencí tohohle blogu. A co neuděláte? Zaspamujete mi komentáře těma milosrdnýma sračkama! Takový kecy prostě nesnesu!!

A nyní jedna anketa na závěr. Bohužel je anonymní. Mohli byste se vyjádřit? At mám přehled.

Brum brum...a blog jede do tunelu Zapomnění (Ted máte jásat)

15. května 2011 v 19:28 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Jen rychlý výlev, jak to tu není aktivní. A pár sebelítostných zmínek.

~ Už asi 3 týdny mám rozdělaný nový layout. Ale pak jsem si řekl "Stejně tam nic nepíšu", tak proč se srát s nastavovánim.

~ Ono je pěkný někomu říct "Tak už něco napiš!" Ale člověk nějak neví o čem psát.

~ Přemýšlím o definitivním odchodu z KS a později možná i z blogu. Nemá cenu tady zbytečně zabírat místo.

~ Mám přání o letních chodit do posilovny. Ale ejhle, jaký že to mám problém? Nemám žádné přátele, co by tam šli se mnou, protože jsem učebnicový příklad pacienta s alergií na společnost. A sám tam trapákovat nehodlám. To fakt ne.

~ Upadl jsem do stavu těžké letargie. Grafiku nedělám, knihy nečtu, do školy se neučim, nic nekreslim, na kytaru sem se nezačal učit. Pomalu se mi už ani nechce stahovat seriály.

~ Smířil jsem se s tím, že až do maturity budu nucen žít v celibátu. S těma přihřátýma buznama nechci nic mít. ... A až do Prahy kvůli mrdu nepojedu.

~ Sice to Jevíčko nesnášim, ale došlo mi, že všechna ta špatná rozhodnutí co jsem udělal, mi pomohla. Následky mě vytrhli z té naivní iluze krásného života.

~ A vůbec, kdybych nešel do Jevíčka, tak bych nepotkal Maf a Ef a nikdy bych nesebral odvahu něco udělat se svým vzhledem. Nikdy bych si nenechal gothické číro, nikdy bych pak nešel dohola, nikdy bych si nenechal bradku, nikdy bych si nepíchl pierc do brady a ucha...

~ Už mě unavuje být na intru vyvrhel společnosti. Po těch 3 letech tvrdého ústraní bych si chtěl s někym pokecat.

~ Za rok maturuju a furt mi nedochází, jak sem s přípravou už ted pozadu.

~ Měli jsem debatu u jídla. Jsme na humanitním gymplu. Ale! Češtinu už jsme díky našemu zahnilému učiteli 3 roky neměli. Jazykáři nám tlučou o hlavu, jak jsme dutí. Ale za to se furt musíme šrotit nějakou pitomou matiku, fyziku, chemii a biologii.

~ A ke všemu se tu vypisuju a vylévám srdéčko jak malý zakomplexovaný ýmo fracek.

Zduř v pekle svině prolhaný.
(Ted mi došlo co je na pozdravu "zduř" tak úchylnýho)