Leden 2011

Článek, který jsem psal na Krásnou - Všeho s měrou, milé dámy

29. ledna 2011 v 21:28 | Lord Destinaetus
Nevím, jestli ho vůbec vydají. Počítám s tím, že spíše ne :D

Téma na Libere - Hračka teenagerů

22. ledna 2011 v 13:04 | Lord Destinaetus |  Úvahy aneb Vyschlá studna
Jako první mě napadl vibrátor...ale to asi patří na stránky s trochu jiným zaměřením :D

Myslím, že hlavní hračkou teenagerů nejsou nějaké materiální věci, jako třeba auto...ale věci, které souvisí s psychikou. Začíná to už ve školce, děti se smějí druhým, třeba kvůli brýlím. A jak nám přibývá svíček na dortu, tak se naše potřeby výsměchu zpestřují.

Já bejt tělocvikář tak ti rozbiju hubu!

22. ledna 2011 v 13:01 | Lord Destinaetus |  Jakoby ze života
Prý úplně bije do očí, že za mým neústupným a vzpurným výrazem se honí věta "Vole, se ti tady na to můžu vysrat! Běž do prdele, si to tu odstojim a odtáhnu zase pryč!"


Layout - By the guitar

22. ledna 2011 v 0:36 | Lord Destinaetus
Avatar 1
Tak, novej design. Ale moc dlouho tu asi nebude, příde mi takovej...širokej :D Ale dávám ho sem aspon na zkoušku, když sem se s nim teda nervil 3 dny na intru místo učení na pololetku z matiky. Jinak, jestli si někdo pamatuje ještě mé blogové začátky, tak ano, vracím se ke svým kořenům :P A navíc tenhle lay je i unikátní tím, že sem tu nepoužil ani jeden brush! Což je u mě teda triumf zasluhující fanfár a pamětních desek!

Anketa: Co vy a elektronická hudba?

9. ledna 2011 v 19:49 | Destinaetus |  Ankety
V novověku byla IN vážná hudba. Ve 20. století to byl jazz, rock, punk, pop atd. A ve 21. století se objevují elektrické výboje v hitparádách.

Myslíte si, že tyhlety elektronicky prvky dokážou nějak oživit hudbu? Že to je hudba budoucnosti jak někdo tvrdí. Co se mě týče, já úplně nesnášim náký techno, jungle, dnb a další srágoviny. Ale zato takový ebm, industrial, aggrotech, darkwave...to už je jiná káva :P V podstatě i taková elektrická kytara by sem mohla patřit, ta bez elektriky v podstatě nefunguje.


No need for sympathy! It is only for the weak!

9. ledna 2011 v 19:21 | Lord Destinaetus |  Jakoby ze života
(In Flames - Only fot the weak)

Jednou jsme měli na intru zase "schůzku anonymních alkoholiků" a vychovatelka si pro nás vymyslela psychologický úkol. Dostali jsme papír, tužky a měli jsme nakreslit strom. Tak ho všichni nakreslili a pak nám sdělila, že z toho vyčteme naše Já. Má takovou chytrou knížku s takovými věcmi, takže si to vybrala a pak všem podle oné knížky rozebrala jeho deviace.
Mně svůj ortel pověděla ve čtvrtek.

Packu na to!

2. ledna 2011 v 12:43 | Lord Destinaetus |  Jakoby ze života
Snílci se rozjeli náko rychle. Sem čekal že nás všichni vyfuckujou, že jen kopírujem AK..a ejhle tenonc, už píšu čtvrtou vzducholoď :D
Konečně sem našel něco, pro co žít! ...Né, sranda :D Zoufalej nejsem :D

Já ichtyl! Já non-inteligent bezmozečník...opět sem si všechny úkoly do mojí milované školy nechal až na poslední den prázdnin. Měl bych začít simulovat...aspon první dva dny. Víte jak, mám tělák a vidět ty šampóny v uplých růžových tričkách s vypatlanýma vlasama (hlavama?)...na to sou ty vánoce a novej rok ještě až moc čerstvý.
Když sme u Vánoc...letos to je vážně náký divný. Nikdo neožírá lanýžový figurky na stromečku. Takže budto se nám duch vánoc, po-vánoc a hlad nějak vyhnul kilometrovým obloukem a nebo na ně fakt nikdo nemá chut.

S nej kámošem Kubou jsme řešili nové My Chemical Romance. Mě osobně teda zklamali. Nechápu co se stalo s Black parade! Nebo snad hoši plánují ke každému albu jinou image? Never mind... Řešili jsme i The Birthday Massacre. Mně přídou jako podobná kapela (i když Venom je jiného názoru), ale Kubajs že né, že tahle kapela se mu nelíbí, prý mu nesedí zpěvačka do také kapely. No a co udělalo mé asertivní já? Začalo Massacry poslouchat dnem nocí :D

Ale to jsem taky neměl na mysli když sem otevíral Nový článek...co to jen bylo...

Vsuvka. Na snílcích se asi otevře rubrika s grafikou....budou tam asi hlavně parodie na soutěže (lepší slovo projekty). Ale grafiky tam máme všude všudy asi jen 3, takže budoucnost moc nadějně nevidim :D

A hlavní myšlenka mi prostě unikla...tak zveřejnim aspon tyhle vynucené zvratky.

Snílci pozor! Otevřen nový klub právě pro vás!

1. ledna 2011 v 13:00 | Lord Destinaetus |  Jakoby ze života
Taky už vám to AK a ten Tiskař s tou jeho partou "autorů" fakt leze krkem? Tak se na ně vy...kašlete a podte k nám. Právě sme otevřeli nový klub pro skutečné autory, jejichž kvalita se posuzuje podle dovedností a né počtu odkazů na obrázky.
Víc snad nemusim dodávat.
Klub snílků - www.libere.blog.cz

.
.
.
A víte kdo je tam správcem?
.
.
.
Muhehell!