Prkenná ohrada

30. prosince 2010 v 1:28 | Lord Destinaetus |  Jakoby ze života
(Deathstars - Virtue to Vice)

Pohoršení n.1
Pochopitelně začneme s AK.

Nikomu asi nedošlo že nepokoje v AK jsou hlavně kvůli způsobu vedení. Podle mě by se v AK měli zrušit všechna pravidla a podmínky vstupu, snad každý rozumný člověk od sebe rozpozná kvalitního blogera a kopii Natálky Sadness. A vzhledem k tomu že blogeři píší pro zábavu a né pro finanční odměnu, tak mi nějaká autorská práva na obrázky přijdou úplně mimo mísu. Jó, vyhnali ste si pravidla do extrému, máte extrémní odezvu. Až doted všichni brmlali na svých vlastních osobních blozích...a v podstatě AK jim bylo úplně ukradený. Ale vážený pan Tiskař69 tomu dal šmrnc když se provalil jeho článek. Nyní se začalo diskutovat i o jeho názorech. Ano, má právo na svůj názor, ten mu nikdo nebere. Ale jestli máte aspon špetku zdravého rozumu tak přece nemůžete brát vážně někoho kdo podporuje DSSS. A jeho způsob podání si o kritiku úplně říkal. Cholerické záchvaty a následná cenzura to dohnala až na samotné AK. Anketa je prý pouze orientační a co já vím, tak je jen proto že Tiskař nevěřil že ho někdo nemá rád a naopak ho prý všichni milují, zbožnují a na rukou nosí za jeho práci v AK. Ano, udržel AK v chodu, ale teda je fakt poděs co z něho udělal. Za tuhle situace může jen a pouze jeho netrpělivost a výbušná povaha. Kdyby udržel chladnou hlavu a s nějakou úrovní by to přešel, tak by se to vůbec neřešilo. At si o tom udělá obrázek kdo chce jakej chce.
Mohl bych ještě pokračovat jak nás naštval Standa Rulc s naším návrhem na vyřešení, ale v rámci zachování veřejného blaha o tom raději pomlčím.

Pohoršení n.2
Druhé pohoršení je mířeno na iboys. Přihlásíte se jako nový člen a hned máte 200 žádostí o sex. V tomhle se buzici a heteráci nijak nelišej, u obou orientací sou nadržený kurvy. A ti co nehledaj sex, ale jen pokec, přátele nebo partnera se vždycky ostýchaj napsat. Ale nadrženci si napíšou vždycky...a když je teda dotyčný tak šukézní, že souhlasíte, tak píše, píše, píše a pak nic.
Možná to je mým čírem, prý vypadám moc jako rasista a nácek a tak si to asi vždycky rozmyslej :D

Pohoršení n.3
Další pohoršení je směřováno k mému gymnáziu. Nenávist matematiků k humanitním (jazykovým) třídám nebudu nijak popisovat, už jen ze slov "matematika" a "jazyky" je snad vše jasné :D Ale vadí mi, že na našem gymplu záleží na tom jak se kdo jmenuje. A také naprosto nesmyslný školní řád. Když někdo veřejně prohlásí, že je rasista, tak je vše v naprostém pořádku. Ovšem když někdo veřejně prohlásí, že konzumuje alkohol, tak následuje vyloučení ze školy. Jednou si jedna dívčina ve studentském průkazu na svojí fotce fixou přidělala knírek či co, následovalo podmínečné vyloučení. Na učitelské radě se dohodne, že z finančních důvodů nebudou žádné exkurze. Příští týden jistý profesor ohláší hned tři. Chybí zápis ve třídnici a kdyby mohli, tak onoho učitele snad i vyrazí. Tím končím, náš gympl se musí zažít, ta nesmyslná demence se nedá popsat.

Pohoršení n.4
Poslední pohoršení mám nad multikulturalismem. To nikdo nevidí že tenhle módní výstřelek jaksi nefunguje? Nejvíce mě vadí muslimové. Ale než mě začnete osočovat ze xenofobie, muslimové mi vadí úplně stejně jako katolíci. Obě náboženství bych zakázal. A islám odsuzuji nejen kvůli jeho právu šaría a mnohdy středověkou morálkou, ale už jen proto, že někdo prohlásí že nějaké zvíře (prasata, psy...) je nečisté, tak už jen proto takové náboženství nemá právo na existenci. Nikdo nemá právo o někom říct, že je méněcenný, nečistý nebo dokonce že nemá právo na život.
Problematiku imigrantů chce řešit pouze DSSS a jí podobné. Nikdo jiný si to do huby nevezme, aby nebyl náhodou označen za rasistu nebo xenofoba. A tak se stupnuje napětí, až náckové získávaj věší a větší popularitu a nakonec nákýho magora v Malmo chytne amok a začne střílet po lidech na ulicích. Možná to někdy víc rezeberu, ale jelikož je momentálně 1:18 ráno, tak nemám nejmenší chut pokračovat :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ayamee Ayamee | Web | 30. prosince 2010 v 5:16 | Reagovat

Celý AK je už od jeho vzniku akosi mimo mňa, nikdy som nechápala, na čo by mi dáke členstvo v ňom asi tak bolo... To, že dodržiavam dáke pravidlá, zo mňa urobí autorský blog? O_O Ja si mienim blogovať čisto po svojom, nie podľa dákych pravidiel! (Aký to má vlastne zmysel, blogovať na základe PRAVIDIEL?) Ale proti AK nemám nič osobné, je to vlastne pekná myšlienka (alebo kedysi aspoň bola? - poberám, že tam už hodnú chvíľu vládnu akési nepokoje...)...

Bola som si zo zaujímavosti prezrieť blog AK a vlastne ma až šokovalo, ako útulne to tam vyzerá, ako je cítiť, že ho jeho správcovia berú úprimne vážne - ale to bol môj letmý náhľad, nevidím všetko a rýpať sa v tom hlbšie akosi nepotrebujem, keďže - ako som už povedala - AK je prosto mimo mňa.

Ale jedna vec ma dostala - preletela som si zbežne pravidlá a... Prečo do AK neberú cudzojazyčné blogy? O_O Čo by mohli byť práveže všetci happy, že blog.cz je populárny i "medzinárodne", robia pravý opak! Keby na blogu.cz chcel blogovať dáky čo ja viem... Nemec (trochu utópia, že by si spomedzi všetkých blogových serverov či čo to je vybral práve blog.cz - nič v zlom), nebol by to plnohodnotný bloger, plnohodnotný autor, aj keby bol autorský, len nemecký? A logický dôvod?! Vlastne sa potom čudujem, že do AK berú slovenských blogerov, keď je to tu český blogový server (či čo to je) a ani Slovensko nie je Česko... Taký blogspot je napr. medzinárodný, nájdete na ňom blogerov z celého sveta a nikto žiadnu národnosť nediskriminuje, každý je práveže tomu multikulturalizmu happy, že je ich služba taká rozšírená! Nie, tomuto prosto nechápem... Hoci neviem, či mi v tomto dáš za pravdu, keď tu máš i pohoršenie #4 :D

Sry, že sa nevyjadrujem k celému článku, je pokročilá ranná hodina, mala by som ísť už spať (kto vie, čo tu vlastne meliem :-D)

2 lady-dariel lady-dariel | Web | 30. prosince 2010 v 13:22 | Reagovat

žádný novinky v z AK :D ale jinak..mate pěkně pošahanou školu..to nas sice vyhodí za to že kouříme před školou...ale za par měsiců nas zase vezmou z5 a pak ans zas vyhodí a pak opakujem  ročník :D jinak..luxusní písnička..od koho ji znám? :D

3 Achája Eressiel Achája Eressiel | Web | 30. prosince 2010 v 13:30 | Reagovat

Se světem to jde od desíti k pěti, nebo možná z bláta do louže, že.
Dění v AK vůbec nestačím sledovat a možná jsem ráda, aspoň se tolik nerozčiluju.
Náboženství, ach náboženství. S tím to je taky marný. Těžko pohledat nějaký neškodný, ačkoli mám ráda Hinduismus a podobné. Ti mají aspoň úctu k životu.
Ovšem muslimská invaze mě upřímě děsí, nejen z těch důvodů, které jsi zmínil.
No, já už se radši nad ničím nepohoršuju, páč to nepomáhá a žiju si ve svěm vlastním klidu:)

4 Salliene Salliene | Web | 30. prosince 2010 v 15:13 | Reagovat

Kéž by to s AK tak bylo..

5 HarlotOvLaVey HarlotOvLaVey | 31. prosince 2010 v 19:55 | Reagovat

[3]: No jasně hinduismus miluje všechno živý :D :D Zvláště vdovy a Nedotknutelný. Jo a krávy úplně zbožňuje, takže na tamních hovězích farmách se na kůži pěstovaný dobytek nechává umřít hlady, protože ublížit se kravám nesmí.

Jinak to že jsou psi a prasata pro muslimy nečistý, znamená pouze to, že se nesměj jíst. Nic víc. To, že si to některý blbci vykládaj po svým, už neni záležitost přímo islámu, ale konkrétních jedinců.

6 Monica Otmili Monica Otmili | Web | 31. prosince 2010 v 22:23 | Reagovat

Ach ano, ta multikulturizace mi je tak nepříjemná. Jednou nám zbořej katedrálu Sv. Víta a na místě postaví mešitu Mohameddovi. Jinak Ak snad už nemusím komentovát. Mám jen poznatek - kdyby natálka požádala o členství, měla by být přijata - její blog je autorský :-D

7 Venom Paparazzi Venom Paparazzi | E-mail | Web | 1. ledna 2011 v 11:19 | Reagovat

Ak... tohle téma mě naprosto znechucuje... tím spíš, že je mi od rána blbě... To o tom Standovi mě zajímá, budeš tak hodný a řekneš mi víc třeba na icq? :)

8 Blanch Blanch | Web | 4. ledna 2011 v 15:11 | Reagovat

:)) iboys - to známe, kamarád v Práglu mi pořád vykládá, že tam to je pomalu celé jen o sexu, že jemu chodí taky pořád jen výzvy na sexuální eskapády :) a ve Valentinu(gay podnik) to nebylo jiné. Všichni tam chodí za účelem si někoho na noc najít, případně ho zatáhnout do Dark roomu a přefiknout ho tam...
Ale ne, že by to nebylo slintózní prostředí. Divím se, že jsem neměla nosebleed :D.

K Tiskařovi se raději nevyjadřuji, po jeho excesu s homofóbními články už mu odmítám i dávat druhou šanci. Tohle se totiž nedá vzít zpět. Ale na jeho přístupu je jasně vidět, že je to ještě malé nevycválané a nezkušené štěně(nevzpomínám si, že bych v jeho věku, ani předtím či poté, byla tak netolerantní a mně netolerance na lidech vážně ze všech špatných vlastností vadí asi nejvíc), třeba se jednou ohlédne zpět a zasměje se nad vlastní hloupostí. Nicméně raději ho ignoruji, protože z morálního hlediska by to sralo jen mě.

Jsem členem AK, taky si říkám, že bych ho opustila, ale na druhou stranu - jsem na to moc flegmoš, abych se s tím párala, ale mandle mi to tam občas zvedá, třeba když někdo osočí mě, že kradu a neudávám zdroj :D, docela úsměvné. Ale aspoň to byl jen "přehmat"...
Avšak Tiskař s tím jeho druhým kolegou, co nemá umělecké cítění :D, ti jsou tam teda za perly, jen co je pravda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama