To není cool! To je ghoul!

19. listopadu 2010 v 21:45 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Záznam z pondělí 15.11.2010, domov intr Jevíčko, pokoj 113:

__Fabulous___by_mimblewimble
Ten kdo vymyslel ghoul rčení "Jako doma v jeskyni" musel jistojistě svá studentská léta strávit na intru.
Abyste věděli, právě dodělávám layout Per aspera ad astra, kterým se bude tento blog nákou dobu pyšnit (eh?). Myslím že je docela ghoul na to co obvykle tvořím za zkázy a katastrofy (Oh, všímáte si? Začíná se mi léčit syndrom podcenování se.) Jenže tady nejsou absolutně žádné pracovní podmínky! Vlny kreativity se tomuto malebnému (až se chce blít) městečku asi vyhýbají jako komáři Raidu. Na vedlejším pokoji si hrají na pravěk. Z druhé stěny slyším Eminema. Emilie Autumn a Mortemiu v sluchátkách přebíjí pouze výkřiky mého
Anarchy_by_RadRock
hladovějícího žaludku. Na chodbě někdo hraje dostihy, ale bez kartiček. Počkat, ted sem asi slyšel jak na klubovně vzduchem letí židle a narazila o stěnu... Anarchie? Jó! Viva! Viva! Anarchia! Dem rabovát!

Za hodinu a půl je večeře, ani nevím co je za parodii na jídlo. Naše kuchařky mají totiž velkou ghoul fantazii při sestavování jídelníčků. Jako příklad uvedu častou podobu obědů.
Oběd 1: Fazole ... Oběd 2: Čočka. Této kombinaci obědů říká jedna čtvrtačka (rodačka z MÉ obce) následovně - Pobli se a Dobli se. A označení polívek jako Poblívek je u nás také ghoul.
No, my budeme tolerantnější a nazývejme to Potrava.

Po Potravě je kroužek zpívání. Pudu, ale místo učení či věcí na kreslení si vezmu satana kalouse (čti: notebook co sem dostal na vánoce). Doufám že krávy ze druháku budou dneska držet zobáky a nebudu mít chut jim zaživa pitvat hlasivky jako obvykle.

I wanna fuck you hard!
I wanna feel you deep!

...ghoul song :-P
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 eníí eníí | 19. listopadu 2010 v 21:56 | Reagovat

Na intr se vozí jídlo VLASTNÍ doma s láskou ukuchtěné (čti: Uvařené po hodinové hádce s rodiči, k čemuže vlastně platí ty obědy a večeře ve škole, když si jídlo vařim doma). Sluchátka jsou nutnost (u nás je momentálně oblíbená Ewička Farna :D) a u nas si to chce pořídit i kolíček na nos.. vzhledem k tomu, že máme na chodbě sporák, to u nás věčně smrdí spáleninou (nemluvě o tom, že jsme samozřejmě schytala jedinej pokoj, kde se nechytá internet :D)

2 Venom Havránka Venom Havránka | E-mail | Web | 21. listopadu 2010 v 9:01 | Reagovat

No to si děláš prdel? Fazole a čočka? A kdo tam pak má větrat ten smrad? :-D

3 StarScream StarScream | Web | 26. listopadu 2010 v 15:32 | Reagovat

jeee, vy se tam nenudíte. Zlatý privát. Spolužačky, které bydlely na kolejích, taky nebyly moc nadšené. Nejradši měly, když někdo ve čtyři ráno se rozhodl, že teď bude prostě metalová pařba na chodbě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama