Listopad 2010

Chvilka sexuálního vzrušení milí dámové

27. listopadu 2010 v 18:49 | Lord Destinaetus |  Úvahy aneb Vyschlá studna
Jen mě tak napadlo že bych vám mohl ukázat, jaký typ borců se mi asi tak...líbí :-D No, nebudu říkat zdroje odkud sou, mohli byste být mírně šokováni kde všude lezu :-D Většinu fotek sem ani nemůžu nahrát, mohl by mě někdo nahlásit jako eroticky zaměřený blog :-D
Ale je vážně těžké najít náké holohlavé, číraté...
Nuže, zde jsou...

Vtip co není vtipem, aneb není nad černý humor

22. listopadu 2010 v 15:42 | Lord Destinaetus |  Jakoby ze života
Opět perlička z facebooku.

Per aspera ad astra

20. listopadu 2010 v 18:26 | Lord Destinaetus
Avatar
Přes překážky ke hvězdám
Letošní 4.A to má na stužkách. Ale evokovalo mne to k layoutu, tak proč ne. Bylo mi řečeno že je dokonalý, nepasuje k sobě a že je neutrální. No, kritiku nechám na vás. Jen sem to tu chtěl změnit. Z té pastelově modré mě už tu bolely oči. A jen tak na okraj (vidíte! i bez btw to de) je to výsledek poslouchání Mortemii, Epicy a Emilie Autumn.

To není cool! To je ghoul!

19. listopadu 2010 v 21:45 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Záznam z pondělí 15.11.2010, domov intr Jevíčko, pokoj 113:

__Fabulous___by_mimblewimble
Ten kdo vymyslel ghoul rčení "Jako doma v jeskyni" musel jistojistě svá studentská léta strávit na intru.
Abyste věděli, právě dodělávám layout Per aspera ad astra, kterým se bude tento blog nákou dobu pyšnit (eh?). Myslím že je docela ghoul na to co obvykle tvořím za zkázy a katastrofy (Oh, všímáte si? Začíná se mi léčit syndrom podcenování se.) Jenže tady nejsou absolutně žádné pracovní podmínky! Vlny kreativity se tomuto malebnému (až se chce blít) městečku asi vyhýbají jako komáři Raidu. Na vedlejším pokoji si hrají na pravěk. Z druhé stěny slyším Eminema. Emilie Autumn a Mortemiu v sluchátkách přebíjí pouze výkřiky mého
Anarchy_by_RadRock
hladovějícího žaludku. Na chodbě někdo hraje dostihy, ale bez kartiček. Počkat, ted sem asi slyšel jak na klubovně vzduchem letí židle a narazila o stěnu... Anarchie? Jó! Viva! Viva! Anarchia! Dem rabovát!

Za hodinu a půl je večeře, ani nevím co je za parodii na jídlo. Naše kuchařky mají totiž velkou ghoul fantazii při sestavování jídelníčků. Jako příklad uvedu častou podobu obědů.
Oběd 1: Fazole ... Oběd 2: Čočka. Této kombinaci obědů říká jedna čtvrtačka (rodačka z MÉ obce) následovně - Pobli se a Dobli se. A označení polívek jako Poblívek je u nás také ghoul.
No, my budeme tolerantnější a nazývejme to Potrava.

Po Potravě je kroužek zpívání. Pudu, ale místo učení či věcí na kreslení si vezmu satana kalouse (čti: notebook co sem dostal na vánoce). Doufám že krávy ze druháku budou dneska držet zobáky a nebudu mít chut jim zaživa pitvat hlasivky jako obvykle.

I wanna fuck you hard!
I wanna feel you deep!

...ghoul song :-P

I wanna fuck you hard! I wanna feel you deep!

14. listopadu 2010 v 20:57 | Destinaetus |  Klipy
Zvrhle úchylná disco dokonalost :-D Děkujme Mafině sestřence že jí na tom zasekala a Maf potom mě :-D
Číst text je povinnost a nutnost!!


Mám na hlavě inkoust

14. listopadu 2010 v 18:36 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Tož to se jednou Desík rozhodl, že z finančních důvodů (je ta krize né) nenavštíví kadeřnici, nýbrž si hlavu obarví sám. Přizval si na intr svou metalovou spolužačku, která mu pravidelně holí strany na hlavě, jmenuje se Maf. Takže to mi Maf veme strojkem hlavu, namíchá barvu a napatlá na číro. Barva zákeřně stéká po celé hlavě a Maf drhne a umývá co jí prsty stačí. Za obět padly i všechny kosmetické zlepšováky spolubydlícího. Takže lidi, až vám nepude dolů barva, vemte na to lak na vlasy a nebo peelingový krém Garnier Pure. Jenže ouha, Maf za chvíli jede bus domů a já chci jít s ní ještě na město. Tak si řeknem, že na mé téměř bílé vlasy jak od Luciuse Malfoye mi ta černá přece musí chytnout brzo. Takže místo po hodině jsem hlavu umyl už asi po 10-15 minutách. Suším si hlavu ručníkem před zrcadlem.

No vidíš jak máš pěkně černý číro.
Ty vole to není černý, to je modrý!
Cože?
Já mám na hlavě inkoust!

Ve stínu je to černá, ale jakmile se ocitnu na světle, tak mám modrý vlásky až to bije do očí. To byly udivené pohledy když sem vyšel z pokoje!

Jdeme ne město.
Mates ty hajzle! Já celej život shánim modrou barvu na vlasy a ty si blbě obarvíš palici a máš ji! Já tě nenávidim!

Lucka na intrácké večeři nemohla odtrhnout oči od mé hlavy. Mně prostě fascinuje ten tvůj kobaltovej trávník!