Říjen 2010

Pocitový guláš

31. října 2010 v 20:47 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Řeknu to takhle, prázdniny byly krátký.

Radši žádnej článek než depkoidní ímo plačka

17. října 2010 v 20:29 | Destinaetus |  Jakoby ze života
...shit!...

Takže jen okrajem:
1) Mám spolužačce nakreslit nárvhy tetování - jedno keltský kříž s hadem a druhé obrácený pentagram s 666
2) Do školy mi letos vůbec nejde se učit, což znamená že ve výsledku nedělám nic jiného, než že jen trávím čas pokusy o učení.
3) Sebevědomí se už dostává do záporných hodnot.
4) Zjištuju, že bych se měl připravovat na maturitu i přesto, že maturuji až za rok.
5) Je neuvěřitelné, že čim více někoho ignorujete, tim více vás pomlouvá a je na vás nasranej.
6) Masturbace může být zdraví nebezpečná - dál nerozvádím.
7) Přemýšlím, jestli jste se z 6 bodu otřásli opovržením či nadšením.
8) Asi spíš opovržením.
9) Asi tady opět změním layout...mám tvořivé choutky.
10) Tvrzení, že spánek a sny jsou nejkrásnější část dne u mně přestává platit. Si vždycky připadám jak ve Freddyho hlavě.

Volnomyšlenkáři bojte se, Xichtbook vás najde všude!

3. října 2010 v 16:41 | Destinaetus |  Úvahy aneb Vyschlá studna
Pojdme se k tomu vyjádřit, ne?
Tlačítko Like button je v podstatě docela fajn služba. Závisláci na lamerovi to jistě potvrdí. A to nepočítám kolik skvělých e-shopů sem díky tomu našel. Jenže lidi, like button na blogu? Z toho může bejt problém - obvzláště pokud někdo vede tajný blog jako já. Ale nuže, to se dá vyřešit vypnutím že...ale ted přejděme k tomu, co mě asi nejvíc děsí.

Úplně živě si dokážu představit, jak si to horlivě zapínají stovky malých růžových holčiček jejichž znalosti užívání internetu sou omezeny na kombinace ctrl+c a ctrl+v. Celý facebook bude zasranej olikeovanýma článkama. Na konci každého toho "hodotného" článku bude A lidišký, nezapomente mi dát "Líbí se mi" u článešků! DěKuJjJůů!! A to nepočítám spamové komentáře nabádající k návštěvě - jako první dají likeovat váš článek a pak vám napíší komentář typu Achojííí, máš vÁžNě kůůl blogísek a VážNě skvělej šlánek, podívej se ke mě a dej líbit se nákej můj článešek, mUck děkujííí A jelikož to bude hojně využíváné, tak adminy nenapadne nic lepšího, než udělat další žebříček typu Články s nejvíce Líbí se mi. A myslím, že tak za půl roku o tom na Srdci napíšou článek, jak uživatelé blog.cz hodně využívají propagaci na facebooku a ještě k tomu přihoděj náký chvályhodný kydy...prostě normálka že.

No, já si tuhle službu zapnul. Jelikož mám v přátelích už jen opravdu přátele (ach, není nad facebookové čistky že) a ani jeden nemá v přátelích nákého mého (ne)přítele, tak mohu být v klidu že se sem dostane nepovolaná osoba. A jestli mi to sem přivede náké nové fajn dark lidi, tak to bude jen dobře.
Ovšem, to asi budu muset nejdřív začít psát články že

P.S.: Ale jestli se mi sem nasere byt jen jedna pipina s komentářem jako v ukázce, tak ji ani blokování IP adresy neochrání!!!

P.S.2: Až se tuhle akci dozví Blanch, tak snad vzteky zdemoluje byt