Září 2010

Vánoce za dveřmi a mnou jímá hrůza jaký p***viny zase dostanu!

13. září 2010 v 12:18 | Destinaetus |  Jakoby ze života

Tož sem se musel uklidnit a poohlédnul se na e-shopech po vánočních dárcích. Ne, nikde sem neupad ani netrpim chorobnou radostí z nakupování a Vánoc. Důvod je mnohem jednodušší, prostě potřebuju něco nakoupit, dokud mám prachy :-D
A tak si tak brouzdám po fantasyobchodě, fengshuiobchodě, nosferatu, dokonce díky fb sem narazil na 3 kg gumový medvědy na žraní (oi! to by byla fantazie si to ve škole vybalit ke svačině!), kouknul sem znovu i na inteligentní plastelínu, čaje...
A tak si takhle říkám Jé tohle tak dostat Hey toje hustý! To chci! a došlo mi, že to rozhodně nikdy nedostanu! Protože zatímco já pečlivě vybírám dárky, nejen podle ceny :-D ale i podle toho, jak se dotyčnému bude líbit, tak ostatním v rodině to je jedno.
Rodiče nám chtějí dát něco co užijem, to znamená že asi už od mých 9 let každý z nás každý rok dostane ponožky, deku a něco dalšího. Opravdu nejvíc mě dostalo, když sme dostali igelitku a v tom sušenky, ananas, guláš v konzervě...jó, maminka druhej den dělala oběd - ta je vychcaná že!
Nejstarší bratr nám něco čórne náký testery na prodejně, takže se mohu těšit na sprcháč, šampon, nebo parfém...zase.
Sestra se snaží dát tak originální dárky až je to trapné. Loni každý od ní dostal hajzlpapír v konzervě. To bylo překvapení...
Další bratr naši rodinu bojkotuje.
Nejmladší bratr se taky snaží dát užitečné věci. Loni mi dal notebook, který sem si zaplatil...on sám mi dal k tmu možná tak podložku pod myš, ale mám dojem že možná i tu sem si zaplatil.
A jen já vždycky strávim hodiny vybíráním, těžkým rozhodováním co vybrat...no stojí mi to za to? Že bych se na to letos vysral a každýmu koupil pytlík bonparů? Myslím, že by to byl stejně hodnotný dárek jako to co mi koupěj ostatní.
A vlastně ještě spolusedící ve škole sem slíbil růžové zrcátko do penálu! (Naštěstí prý může být bílé, aby mi při nakupování studem a alergickou reakcí na růžovou neupadli ruce)