Srpen 2010

Odcházení

22. srpna 2010 v 0:00 | Destinaetus |  Básně aneb Vytrhané listy
Už odchází,
Všímáš si?
Nikdo to nevidí,
Všimneš si?

Nech být proroctví!
Nech být osud!
Pohled na bytí!
Zapomen stud!

Už odchází,
a ty stále nic.
Nikdo to nevidí,
a ty spíc.

Napsané tuží!
Cesty slz!
Podepsané krví!
Rány slz!

Už odchází,
na cestě pryč.
Nikdo nevěří,
je téměř pryč.

Prosby nestačí!
Činy potřeba jsou!
Smutek vítězí!
Prohry se zhmotnujou!

Už odchází,
A ty?
Už je pryč,
A ty?

Ach, můj milý blogový deníčku

18. srpna 2010 v 23:56 | Destinaetus |  Jakoby ze života
O tomhle ti rozhodně psát nebudu! Nejsem žádná růžová blond didlina. Smůla!

Sny

15. srpna 2010 v 18:33 | Destinaetus |  Úvahy aneb Vyschlá studna
"Až budu velkej, tak budu policajt"
"Až budu velká, tak budu učitelka"
"Až budu velikej, tak vám dám přes hubu, velectěná krávo za katedrou!"

Kresby: The sin book & Behind mask

15. srpna 2010 v 16:56 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Pár kreseb z Deva:

Prosba

15. srpna 2010 v 0:00 | Destinaetus |  Básně aneb Vytrhané listy
Prosím o tvou pozornost,
odejmi můj smutek.
Prosím skrze svůj ret,
odejmi můj stesk.

Prosím tě s hlavou zdviženou,
přines mi naději.
Prosím tě na kolenou,
přines mi nové sny.

Prosím s pomocí víry,
odejmi mé zoufalství.
Prosím s mou duší tíhy,
přines mi rozjasnění.

Proč maj lidi strach, když řeknu že sem gay?

14. srpna 2010 v 17:22 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Hledám odpověd na tuhle otázku.
Nepochopím jednu věc. Jakmile kluk řekne ve společnosti jiných kluků, že je gay, tak všichni ihned nabydou dojmu, že sou krásní, žádaní, neodolatelní a nejradši bych je měl v posteli. To, že než se jich jen dotknout prstíčkem, tak bych si tu pracku radši celou usek, to nikoho nenapadne.

Anti_gay_Rally_gets_pwn__d_by_AlexGDonal

Upíři sou opět IN - rozeberem si mozky lidí.

14. srpna 2010 v 16:45 | Destinaetus |  Úvahy aneb Vyschlá studna
Když se tohle téma objevilo v anketě, tak mi bylo hned jasné že to zvítězí. Všichni se rozepisujou jak milují či nesnáší Twilight - není tajemnství že já ho nesnáším. Nebo porovnávají Twilight a jiné upírské ikony, ale to já dělat nebudu, krásně to už vystihla Denaille.


Ale začneme právě Twilight a jeho oblíbeností. Zaprvé nechápu, proč si lidé myslí, že Twilight zbožnují právě metaláci, gothici či další ztemnělé existence. Popravdě neznám ani jednoho takového člověka, všichni do jednoho Twilight nesnáší. Zalíbení v tom našli hlavně lidé, kteří se řadí k tomu "normálnímu" proudu společnosti a nebo pozéři (černé mikiny, HIM v přehrávači, lebky s mašličkama). Ale proč sakra? Vždyt upíři, krev, smrt...to by se mi mělo líbit ne? Jenže ALE! Twilight a jeho filmové zpracování je odlehčená verze upírů, která je stravitelná pro konzumní společnost. Knihy sem nikdy nečet, ale představa upírské vegetariánské rodinky a vztah upíra s člověkem o významu romance vetší než Romeo a Julie...už tohle vypovídá o velkej kravině. Všimli ste si, že upírské filmy a seriály současnosti jako sou True blood, Moonlight, 30 dní dlouhá noc, Blade nebo Underworld sou téměř neznámé a nebo sou označované za blbosti? Ukazují upíry přesně tak jaká je jejich přirozenost. Ovšem to se lidem nelíbí. Proto když se objevilo Twilight, které ukázalo, že upíři sou krásní, milý, ochranářští a vegetariánští jedinci, tak se lidé málem pos*ali blahem. Co za to může? Že by lidem chyběla ta touha po nebezpečí, smrti a dalších morbidnostech, které zmínění metaláci a gothici berou jako samozřejmou část života, a bylo to pro ně zabaleno v růžovém balení s mašličkou, aby z toho nebyli šokováni? A tím pádem to je pro lidi mně podobným věc plná přetvářky a iluzí ze které se nám chce blít! Nebo lidé chtějí vidět, že i od přírody kruté bytosti můžou být hodné, až to je hodně naivní? Že by si tim utvářely představu, že svět nemůže být tak zlý a nelze někoho ihned odsuzovat? A jak tvrdí fanoušci, Twilight je věc, kterou nechápem...a ani se pochopit nedá! Je to snad ta věc, jak se tvrdí, že holky mají radši ty "záporný typy" kluků a tak se celé legie pubertaček vrhli na záporáckého Edwarda? Je to vtipné pomyšlení že.

Každopádně, Twilight udělalo velkou změnu ve vampyrismu. Ani bych se nedivil, kdyby tak za 10 let by malý haranti nevěděli kdo je Drákula se slovy Ale vždyt Edward byl první upír! a obrátil by se jim celej svět vzhůru nohama kdyb jim někdo řekl, že upír na slunci zemře.

Při psaní sem si vzpomněl na scénu z True blood. Byla debata, kdo byl první upír. Hlavní dement tvrdil že Eva, tím že utrhla jablko (a proto prý Eva - Evil). Druhej zmínil Kaina. Ti co neznají, Kaina kousla Lilith (první žena vyhnaná z ráje, která se časem změnila téměř v démona - na delší povídání) a tím Kainovo znamení. A pak to rozlouskl Jason První upír byl Ježíš Kristus...vždyt vstal z mrtvých...říkal Pijte mou krev...

Černé ovečky útočí!

11. srpna 2010 v 19:44 | Destinaetus |  Jakoby ze života
Bez žádných slavností a ceremonií odsuzuji tento blog k pomalému rozkladu pod tíhou mých slov a myšlenek.

Credits

10. srpna 2010 v 17:07 | Destinaetus
Layout: By the guitarImages:

:iconneko-jk: